Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan lehet tudni, hogy én...

Honnan lehet tudni, hogy én vagyok a tanár kedvence?!

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 22:39
 1/7 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Jobb jegyért hiányzik pár pont megadja pl.
2016. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
bepenészedik a fülled.
2016. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, engem általában utáltak. :P Azt abból észre lehetett venni, hogy kisebb baklövésért is nagyobb büntetést kaptam mint a kedvencek (Persze rászolgáltam azért. :P ) Nálunk az volt gyakori, ha valakit feleléshez hívtak ki, és a tanár, meg az egyik számára kedves diák között volt szemkontaktus, és látta, hogy az illető éppen fohászkodik, hogy ki ne hívják, akkor egyszerűen tovább lapozott a naplóban. Ha viszont rossz gyerekkel volt ugyanez, akkor kihívta, és a szart is ki feleltette belőle. :P

20F

2016. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk az szokott lenni, hogy sűrűbben néz rám, mint a többiekre, néha random rámmosolyog (wtf), mikor kész vagyok a feladattal, és a többiek még írják... nem feleltet, ha látja, hogy nem tanultál, esetleg enyhébben osztályoz téged, mint a többieket, ilyenek
2016. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
téged jelöl ki feladatokra, rendezvényekre téged küld, versenyre felkészít, anyukáddal is barátkozna....
2016. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó tanárnál nemmderülki.

A utosó osztájfönök (általánosban) nem mondtameg hogy ki a kedvenc és mi is csak sejtettük. Mikor végeztünk akkor sem mondtameg kerek perec csak célzott rá.

2017. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tehát.... Kezdjuk az alapoknal xd! Elsonek probalj meg a kedvence lenni! Mi az összes lány oszt.társammal ezeket csinaljuk: 1, reggel amikor megerkezik bemegyunk hozza koszonunk megoleljuk stb 2, hogyha latjuk hogy rossz kedvebe van, odamegyunk beszelgetni vele, mert nagyon szereti a gyerekeket 3, Segitunk neki (pl a taskajat elvinni a kocsijaig, vagy szimlan a laptopjat egyik terembol a masikba elvisszuk (azt ajanlom ezt az egeszet egyszerre öten csinaljatok ugx fog bevalni, mi 8-an fogtunk ossze) pl egyikonk cipeli a cuccait a masik beszelget vele a harmadik meg dicseri a ruhait vagy szimplan mosolyog es olelgeti (wtf) de ha egy komoly tanarnak akarsz a kedvence lenni csak tanulj vegezz plusz munkat! Es ha ezek megvannak valoszinu kedvelni fg teged ;) de ameddig szemtol szembe meg nem mondja addig semmit nem tudsz biztosra
2018. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!