Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom megadni a barátomnak azt amit szeretne?

Figyelt kérdés

Még friss a kapcsolat, de egyértelmű, hogy szexuálisan mások az igényeink. Imádja a bdsm-et, az anális szexet, mindent ami nem szokásos és keményebb. Én viszont még sosem voltam ilyen kapcsolatban. Nem bírom az anált, fáj, a pénisze is nagy, nem tud óvatos lenni. Mániája az erőszakosság, kényszerfrancia, megkötözés, dominancia, fenekelés és minden ilyesmi. Én naivan azt hittem, hogy majd megtalaljuk az egyensúlyt, kicsit ő is enged és én is, de nem akar sikerülni. Én próbálkozom, de nem az én világom ez. Persze amit élvezek nagyon szívesen csinálja, órákig tudna nyalni vagy ujjazni, mert látja, hogy nagyon jól esik. De ha szex közben szólok, hogy kicsit lassabban, óvatosabban mert pl. fáj akkor nem nagyon figyel rám vagy méltatlankodik. Szerinte szopni is rosszul szopok, mert nem tudom tövig bevenni vagy nem bírom ha a torkom szeretné dugi stb.

24L



2017. jan. 18. 20:55
1 2
 1/13 RRR ***** válasza:
98%
Talán cseréld le,mert rá fogsz menni testileg,lelkileg
2017. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

1) szakítás


2 kínlódás, amíg besokallsz

2017. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd ott.
2017. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Aki tuskó az tuskó is marad. Hagyd ott és keress olyan férfit aki figyelmes.
2017. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy f@śz. Én nagyon, s hangsúllyozom NAGYON szeretem a vadabb dolgokat, meg én is az anált és a "kényszer"franciát, de simán megvagyok nélkülük, ha az akit szeretek nem szereti...
2017. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozok az elottem szolokhoz
2017. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Melléfogtál.
2017. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Küldd el hozzám!!
2017. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Ne folytasd tovább! Persze mindig alkalmazkodik csiszolódik az ember a párjához de ő nem igazán hajlandó kompromisszunot kötni és a szex olyan dolog amiben nincs olyan hogy jó most megalkuszom beáldozom magam mert abból nagyobb bajok is lehetnek!

Szakíts vele és keres olyat akivel egyforma az ízlésetek vagy legalábbis kevésbbé dúrva a szexuális étvágya!

2017. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Ja, melléfogtatok. Te is, ő is. Ennek így semmi értelme, mindketten keressétek tovább a megfelelő partnert. Mielőtt lelkileg (neadjisten testileg is) valami visszafordíthatatlan sérülést okoz neked, akár akaratlanul is.
2017. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!