Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti szeretitek a popsisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti szeretitek a popsiszexet, igényelitek vagy csak a fickótok miatt mentek bele?

Figyelt kérdés

érdekelne hogy kezdeményezitek e vagy csak elviselitek?

köszönöm!



2017. jan. 19. 14:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
Szeretem és igényelem is. Kezdeményezni is szoktam. A kedvencem.
2017. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

Amit nem igénylek, abba nem megyek bele más kedvéért.

(Látom sok naiv kis punci igen... ez szègyen a női nemre nèzve.)

Szerencsère a kapcsolatomban ez nem tèma. De ha az lenne, se engednèm.

2017. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem lett még sz@ros közben senkinek sem?
2017. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%

#12-nek üzenem. Nem kell le naivnak nevezni azokat a lányokat, akik belemennek a párjuk kedvéért. Nem attól leszel te a kemény, komoly csaj, hogy leírod: te nem engednéd meg soha.

Tudod miért nem? Magadért nem engednéd meg.

Amúgy is ha ilyet megenged a barátnő, akkor 100% hogy viszonozni is fog bármilyen kérést. Na meg persze ha nagyon tényleg nagyon szereti a párját, akkor persze hogy a kedvére tesz.

Elhisszük neked nagylány vagy komoly érettebb bárkinél oké. De ilyen hozzáállással meg kommentekkel menjél a politika szobába. Senki nem kíváncsi arra, hogy mi a véleményed a válaszolókról.

21/F

2017. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

ha tudtam volna hogy ez az értelmi szint itt...fel sem teszem a kérdést.


a válaszolók nagy részé valószínúleg sosem próbálta ezta gyönyört, ami az ember természetes szexualitása. A pénisz punci szex nemzésre való, és rengeteg energiát emészt fel mindkét nem részéről.

2017. jan. 20. 08:50
 16/20 anonim ***** válasza:
87%

#12 vagyok, köszi, kipróbáltam anno (kíváncsiságból, közös megegyezés alapján), nekem nem jött be. Ezáltal úgy gondolom (joggal), hogy nem èr annyit senki öröme, hogy önkènt vállaljam a fájdalmat/kellemetlen èrzèst.

Nem èri meg, nem térül meg, ha nincs benne èlvezet. Ennyi...

2017. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
5-ös: azért mérd le vonalzóval, hogy mennyi 6 cm, és gondold át a vastagságot.
2017. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én szeretem de hogy ne vesszen el a varázs ritkán csináljuk,ritkábban mint ahogy a barátom szeretné.
2017. jan. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%
nálunk csak akkor van ha én kérem. én néha igénylem, mert nagyon jó érzés tud lenni. közben izgatom a csiklómat és nagyon nagyot tudok élvezni általa. eleinte én sem értettem hogy mi jó ebben, de aztán megtapasztaltam ezt az érzést, és nem lehet leírni hogy mennyire jó. szóval igen, vannak olyan nők akik ők maguk kérik. eleinte én is elzárkóztam amikor mondta a barátom de aztán kíváncsiságból elkezdtem magam ujjazni és tök jó volt, aztán végül kipróbáltuk.
2017. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kipróbáltuk, ő nagyon élvezte, én kevésbé. Azóta hála égnek nem akarta újra. Mondjuk ha akarná se engedném neki.
2017. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!