Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti menstruáció alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti menstruáció alatt ki szoktátok elégíteni magatokat? 18L

Figyelt kérdés

Most járok a menstruáció harmadik napján. Előtte se nagyon masztiztam. Mostanra viszont már eszméletlenül kívánom.

Nektek ha megjön, ki szoktátok elégíteni magatokat vagy megvárjátok azt a néhány napot?


2017. jan. 19. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, simàn mehet a csiklóizgatás ha benn van a tampon.
2017. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akik azt kérték priviben hogy beszélgessek velük, nem hiszem hogy lenne közös témánk..

Illetve lányok megszólítással írtam ki a kérdést. Aki nem tud olvasni azt csak sajnálni tudom...


#1-es: köszönöm! Ment a zöld!

2017. jan. 19. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyet értek az elsővel, annyi kiegészítéssel, hogy ilyenkor a Páromat is még többször elégítem ki orálisan, mert az is nagyon izgató számomra.
2017. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha megkívánom, akkor nem fogom magam visszafogni:D Csiklóizgatás még betéttel is belefér nálam, ha kicsit olyan lesz a kezem megmosom, nem nagy ügy. Vagy zuhanyrósában csinálom, vagy zuhanyzás közben. Felnyúlni nem szoktam, mert nem akarok elkapni semmit, meg mert az már az én mércémnek is kicsit gusztustalan, meg nincs is rá igényem, elvagyok a csiklóizgatással.
2017. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
*zuhanyrózsával
2017. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell magamnak csinálni. Párommal mi menstruáció alatt is szeretkezünk mivel olyankor ha szexelni szeretnénk Soft Tampont használok. Így nincs vér nincs szag és íze sincs. És nem lesz véres a lepedő. 23/L
2017. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
csatlakozom az első válaszolóhoz. A hormonok miatt akkor amúgy is kívánósabb vagyok.
2017. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Mindenkinek zöldet adtam!

2017. jan. 19. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:
csiklóval szabad
2017. jan. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minek, a párom megteszi... ahogyan én is neki, de ha elkap a hév, akkor simán szeretkezünk is.
2017. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!