Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van vele ilyenkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van vele ilyenkor?

Figyelt kérdés
A barátnőm éppen most menstruál, viszont ilyenkor nagyon kivanja a szexet. De közbe meg ha oda jutnánk, akkor inkább ne, mert nem érzi magát komfortosan ilyenkor. Így meg főleg nekem a rossz, mert felizgat meg minden, de végül nem lesz semmi sem.. Mégis miért jó ez így neki? Nem tudja megmondani, mint ahogy azt sem, hogy miért kezd el akkor izgatni. Pedig mondtam neki, hogy engem nem zavar az a kis vér, meg minden...

2016. okt. 27. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hormonok okozzák, h kívánósabb. Mi is szexelünk ilyenkor, nem zavarja egyikőnket sem.

Próbáljátok ki zuhany alatt, ott egyből lemosható a vér, ha őt zavarja.

2016. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
A pasimmal akkor szoktunk a legkeményebben szeretkezni mikor menstruálok. 13L
2016. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Elégítsen ki ő téged orálisan, ez alap.

20L

2016. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt a hormonos dolgot igazából tudom.

Orálisa kielégít, azzal nincsen baj!

Viszont akkor lehet, hogy rosszul fogalmaztam.

Miért tartja ezt gusztustalannak, taszítónak, mikor ebben semmi sincsen igazából?? Meg még poénkodunk is vele, hogy bohócot se nyaltam még, meg hasonlók

2016. okt. 27. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszi el, hogy téged tényleg nem zavar. Probáld elhitetni vele, hogy neked ez a perverzitásod, nagyon izgat, esetleg elöször csak engedje nézegetni magát olyankor, te meg fokozatosan a nézegetésböl menj át nyalásba, de mindig lássa rajtad, hogy keményen kivánod. Szerintem elöbb-utobb engedni, söt kérni fogja.
2016. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!