Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak annyira meghökken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak annyira meghökkenve a 30+-os pasik, akiket visszautasítok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Nem nagyon járok olyan helyekre bulizni, ahova általában a korombeli, vagy nálam fiatalabb lányok mennek, pl. discók, és egyéb helyek. Ha elmegyek szórakozni a barátnőkkel, barátokkal, olyan helyeket választunk, ahova általában a 20 feletti korosztály jár. Amikor a pulthoz megyek, nem ritka, hogy odajön hozzám egy-egy hapsi, akik rendszerint minimum 30 évesek. (A fiatalabb pasik általában eleve lányokkal jönnek.) Bepróbálkoznak, beszélgetést kezdeményeznek, igyekeznek flörtölni. Én egy ideig szívesen elbeszélgetek velük, de aztán persze jön a következő lépés, amikor megkérdezik, hogy lelépünk-e? (Nem feltétlenül szó szerint, de mindig ez a dolog lényege.) Én meg mindig azt mondom, hogy nem, köszi. Általában nagyon meglepődnek ilyenkor. Mintha azt hinnék, hogy egy ilyen fiatal lány mindenképp le akar velük feküdni... Látszik az arcukon a megrökönyödés. Az ilyen harmincas pasiknak gyakran horogra akadnak a korombeli lányok? Vagy mégis miért lepődnek meg annyira, hogy nem bújok velük ágyba?

2017. jan. 19. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Örülj amig odamennek. Van még pár éved hogy majomkodhass aztán annyi.
2017. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Sok pasas azt hiszi hogy egy fiatal 18 -20 év körüli lány kefél jobbra-balra vagy netán van egy kis apakomplexusa és bepróbálkoznak.. Mellesleg 30 év felett a férfiakat jobban izgatja az a dolog hogy megfektessenek egy fiatal lányt aki friss pipi husi, mint a saját korosztályuk ennyi. 23 L
2017. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
A mai fiatal lányok tényleg kefélnek mindenkivel. De ha eleve olyan helyekre járkálsz ahol "idősebb" Pasik vannak ,akkor nem értem miért vagy meglepődve azon hogy az idősebb pasik mennek oda hozzád!? Amúgy meg az inkább a fiatal kis "gyerek" tízen,huszon éves fiúkra jellemző hogy minden csajt meg akarnak dugni! Örülj neki hogy igazi pasik akarnak veled ismerkedni! Én 30+-os pasi vagyok! És Sok fiatal barátnőm volt már! Igaz én nem használom ki a lányokat! És nem csak megdugni akarom őket.
2017. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Mai fiatal lanyok "kefelnek mindenkivel"hulyeseg velem nem szoktak 23f
2017. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
# 5 Majd fognak ha idősebb leszel! :P :D Amúgy inkább úgy mondanám hogy , színte az összes !
2017. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mennyi 70? Kitudja meddig vagyok még formában
2017. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Sokan tagadják! De a fiatal lányok oda vannak a 30+-os pasikért! Mi az hogy ki tudja meddig leszel formában!? :D Nem kell hogy 70 éves legyél!
2017. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak trefaltam mondjuk tenyleg nem szexelnek velem de nem is akarom ugy hogy ez letérithetne az utamrol vagy a xx kromoszomaju jeloltet nem csak a szex fontos ugyis hozni fogja az elet nem gyerekeknek valo a szex szerintem
2017. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
El is hiszem, hogy meg vannak rökönyödve. Harmincas korukra végre megtalálták a töküket, és oda mernek menni hozzád. Erre most meg te nem állsz kötélnek...
2017. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

Nem ciki hogy csak ennyi energiát szánnak rád?

Normális beszélgetést vagy udvarlást nem áldoznak rád.

Csak annyit hogy jössz? Ha igen megduglak, ha nem akkor megyek a másikhoz. Sok olyan van akinek a legfőbb erőssége hogy 18 éves:))

2017. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!