Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak annyira meghökken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak annyira meghökkenve a 30+-os pasik, akiket visszautasítok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Nem nagyon járok olyan helyekre bulizni, ahova általában a korombeli, vagy nálam fiatalabb lányok mennek, pl. discók, és egyéb helyek. Ha elmegyek szórakozni a barátnőkkel, barátokkal, olyan helyeket választunk, ahova általában a 20 feletti korosztály jár. Amikor a pulthoz megyek, nem ritka, hogy odajön hozzám egy-egy hapsi, akik rendszerint minimum 30 évesek. (A fiatalabb pasik általában eleve lányokkal jönnek.) Bepróbálkoznak, beszélgetést kezdeményeznek, igyekeznek flörtölni. Én egy ideig szívesen elbeszélgetek velük, de aztán persze jön a következő lépés, amikor megkérdezik, hogy lelépünk-e? (Nem feltétlenül szó szerint, de mindig ez a dolog lényege.) Én meg mindig azt mondom, hogy nem, köszi. Általában nagyon meglepődnek ilyenkor. Mintha azt hinnék, hogy egy ilyen fiatal lány mindenképp le akar velük feküdni... Látszik az arcukon a megrökönyödés. Az ilyen harmincas pasiknak gyakran horogra akadnak a korombeli lányok? Vagy mégis miért lepődnek meg annyira, hogy nem bújok velük ágyba?

2017. jan. 19. 17:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#11, mármint nekem nem ciki-e, hogy csak ennyire képesek? :D Nem. Ez őket minősíti, nem engem. :)
2017. jan. 19. 18:46
 12/18 anonim ***** válasza:
32%

12

Biztos érted. Ha nem akkor tényleg gond van.

2017. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért egy 29 évest csak nem utasítanál már el...:D
2017. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

minden második 20 éves csaj lefexik velük te meg épp nem, örülhetnél hogy felajánlják magukat

nemhogy lenyulnád egy kis pénzzel őket, inkább elutasitod

buta vagy

majd később megbánod, te tudod

kérdezd meg nagyanyád mit tenne

2017. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

fura.

én ilyen esetben nem megrökönyödöm,hanem veszem a lapot,hogy az adott lány több puhítást igényel és kérek egy elérhetőséget.

mondjuk én évek óta boxolok és megszoktam,hogy nem mindig lehet az első menetben győzni,sőt az esetek többségében nem lehet,szóval nem lep meg ha nem jön el elsőre a lány.

2017. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A csapból is az folyik, hogy bármelyik, csajozás terén sikertelen pasiból a fiatal nők álma lesz, amint betölti a 30at, sokan meg ezt készpénznek veszik, és jön a meghökkenés.
2017. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
én inkább egy 25-27 év körüli nővel kefélnék, de engem meg a 18 év körüli csajok találnak meg valamiért
2017. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
9%
Találni pár szűzkuvát akik játszák az eszüket de tizenévesek nagy része szívesen cuppog a nagy répán.
2017. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!