Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Lenne kedvetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lenne kedvetek egy szultán háremben élni?

Figyelt kérdés
Ezt nem a pénzért csinálnátok, fizetés nem is lenne. Viszont első osztályú kényelemben lenne részetek egész nap, wellness a palotában, mindenféle étel és mindenből a legjobb minőség. Mosni takarítani, főzni nem kéne, ezt a szolgálók megcsinálják. A szexualítás része úgy nézne ki, hogy 7-8 nő lenne és minden nő 3-4 éjszakát töltene a szultánnal egy hónapban. A palotát viszont nem lehetne elhagyni és férfival sem lehet senkivel kapcsolatba lépni, csak a szultánnal. A szultánnal történő beszélgetésekben mindig a szultánt illeti meg az utolsó szó és a véleményét el kell fogadni.

2017. jan. 20. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ mennyire jó pasi a szultán.
2017. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem mert nekem lételemem a szabadság. Akármennyire nagy és luxus az a palota, pár hónap alatt beleőrülnék abba, hogy nem mehetek sehova.
2017. jan. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
A leírásosból lejön hogy fogalmad sincs hogy működik ez a dolog. Van egy sorozat " szultána " tökéletesen bemuratja hogy mi a dörgés lehet hogy van egy csomó nő kényelem, csillogás de rangok vannak és a fentebb való nő előtt neked Kuss a neved!!!! Szóval válaszolva a kérdésedre Nem. Nem lennék egy Szultán háremének a tagja még akkor sem ha én lennék a Szultána az első felesége, mert nem tudnék osztozni. 23/ L
2017. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Viszont szívesen megalapítanám az első férfiakból álló háremet magamnak.

22L

2017. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Rabszolga nem lennék semmi pénzért sem. Épp elég a munkahely, az már majdnem ugyanaz. Ráadásul 3-4 szex/hónap az baromira kevés.
2017. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Túl sok Szulejmánt nézel...
2017. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan a személyiségem, hogy az efféle korlátozást nem tűröm, továbbá, nem az az életem célja, hogy valaki spermatokja legyek. Vannak egyéb céljaim is, pl.munkában maradandót alkotni, világot látni, hobbijaimnak, családomnak élni. Továbbá szeretek szeretni, meg szeretve lenni. nem a jólétem megteremtésére kihasználni egy férfit, ill.nem szeretem ha egy férfi tárgyként kezel.
2017. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 09:33

Hol lehet jelentkezni?

2017. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel taszít és undorít minden, ami muszlim, ezért teljesen kizárt.
2017. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
2017. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!