Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon miért nem élvezem vele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem élvezem vele a szexet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lassan 2éve vagyok együtt a barátommal.. Nagyon szeretem, de tenyleg.

Fél év után kezdtünk el pettingelni aztán nem sokra rá már le is feküdtünk. Akkor sem élveztem 100%ig vele és még most sem.. Nem értem miért. Jobban élvezem ha kinyal vagy ujjaz.. Lehet azért mert kicsi és vékony neki a pénisze?? ..vagy én csinálok valamit rosszul? Segítsetek merjek vele beszélni erről? Ha igen hogyan hozzam fel a témát? Mert tényleg szeretem és odaadó az élet minden területén és ilyen dolog miatt nem fogok szakítani vele.. Valakivel történt hasonló? Normális válaszokat adjatok. Köszönöm. :)

(Ő19,én18)



2017. jan. 20. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Merjél-e beszélni vele errol??? Persze, sooot! Kell beszélni errol (is). Csak arra kell vigyàzni, hogy ne legyen benne semmi, amit bàntàsnak élhet meg, vagy hibàztatàs legyen benne! Azzal ugyanis csak bezàrkozàst, elutasitàst érhetsz el.
2017. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szoktad te magadnak, vagy ő neked szex közben ingerelni a csiklódat? Mert ha nem, akkor hajrá! Csak úgy nem valószínű, hogy el fogsz menni, ha eddig nem volt ilyen.

Mert gondolj bele, ha azáltal el tudsz menni, hogy nyal és ujjaz, akkor szex közben csiklóizgatással miért ne tudnál? Hisz gondolom az ujja még mindig rövidebb és vékonyabb, mint a pénisze, nem? Mégis el tudsz úgy menni ujjazás és nyalás során.

És igen, mindenképpen beszéljetek róla, mert ez nagyon fontos egy kapcsolatban, hogy megbeszéljétek, ha valami nem jó!

Illetve bizonyos pózokat érdemes kipróbálni, ami előnyös azoknak, akiknek esetleg kisebb a péniszük.

2017. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
2-es! Túl hosszú és túl vékony. Nálam kevés lennél.
2017. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy beszélnem kell vele, de félek hogy megbántom vagy hogy azt hiszi nem szeretem.. :(
2017. jan. 20. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
mekkora az a kicsi és vékoyn ? így nem tudun ksegíteni
2017. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából 9centi és kb. 3ujj vastagságú nekk
2017. jan. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!