Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak ha szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak ha szex közben vagy behatolás előtt lelankadtok szégyellitek magatokat a párotok előtt?

Figyelt kérdés
Behatolás előtt lelankadt és láttam rajta, hogy rosszul esett a hiúságának, hogy nem tud teljesíteni. Persze megértem, mert bárkivel előfordulhat, nem is szóltam semmit és megoldottam a helyzetet. Tényleg ennyire frusztrál titeket?
2017. jan. 21. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
100%
eléggé
2017. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szégyellem magam.
2017. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%

Igen,kellemetlen nekik, de ettől még jobban lelankadna (ha férfi lennék), ha tudnám, hogy ezt feldobtad a gyakorira is. Érzéketlen...


Vagy legalább remélem, hogy csak egy troll vagy!

2017. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert tudom miért van, elis mondom neki(k) ha ilyen előfordul
2017. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szégyellem magam,mert a párom tudja hogy amúgy milyen vagyok az ágyban.Ha nagyon stresszes napom volt fordult már ilyen elő többször is.A férfi szerszám nem olyan mint egy villany kapcsoló hogy feloltjuk és hopp világít...kellemetlen az tény de áthidalható pettingel aztán közben úgyis feláll...
2017. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Volt már ilyen: pl stresszes időszakban. Szerencsére egy parntnerem sem volt " bunkó", megértették, jól kezelték.Én nem annyira, én nem szégyelltem maham, hanem tehetetlen dühöt éreztem, volt hogy káromkodtam, vagy belerúgtam valamibe...
2017. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor általában nagyon nagyon fáradt vagyok, ha nagyritkán megtörténik. De ég az arcomon a bőr úgy, mint ha azon fűtenének be télre. Több mind 2 éve vagyunk együtt dehát ezt nem lehet megszokni.
2017. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szar érzés, de kettőn áll a vásár, ha egy fadarab nem is igazán nedvesedik a csaj, akkor valahogy én is érzem, h nem áll igazán...
2017. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!