Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ciki lenne, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki lenne, ha haveromat megkérném erre?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk 4éve már. Mindent megbeszélünk egymással. Eddig is segített már nekem sokmindenben. Most arra szeretném kérni,hogy hozzon össze az egyik kollegájával. Nő vagyok . Ciki lenne?
2017. jan. 21. 21:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9 miért ciki a kerítősdi?
2017. jan. 21. 21:58
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező nem tudsz a sorok között olvasni?
2017. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem ciki,felnőttek vagytok megtudják beszélni! És csak sajnálni tudom azokat akiknek nincs olyan barátjuk aki az ellenkező nem tagja! A legjobb dolgokat a barátnőmmel beszéltem meg ,akivel nem tudjuk elképzelni hogy valaha is összejöjjünk ,inkább testvéri a barátságunk! Soha nem éreztem iránta semmit és ő se irántam (igaz ezt ő tudja) ,de nagyon jól megvagyunk! Én el nem cserélném! 😏😎 20/F
2017. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"mert ő nem olyan!"

Áltasd csak magad.

"beszéltünk már nyilván szexuális jellegű dolgokról,mert mindent megbeszélünk,de tényleg csak haverként tekint rám"

Te tényleg végtelenül naiv vagy. Nem akar tőled komolyat, csak barátilag megdugni.

2017. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14 ha meg akart volna dugni,már rég megtehette volna! De még csak hozzám se ért , és nem vagyok naív!!
2017. jan. 21. 22:16
 16/20 anonim ***** válasza:
ISTENEM bzmeg tipikus nő. Tényleg azt hiszed, mi pasik mondjuk, hogy nincs fiú lány barátság mit nem lehet ezen érteni? Csak nem akarja elmondani. Teljesen mindegy, hogy nős e vagy sem. Fogjátok már fel ti nők végre, hogy nem létezik nő és férfi között szoros barátság.
2017. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16: De van! A miénk! És tudom ,hogy nsm akar megd.ni az 100%!!
2017. jan. 21. 23:18
 18/20 anonim ***** válasza:

16 vagyok. És idefigyelj. Volt egy barátnőm. Volt valami "legjobb fiúbarátja" akivel már 8 éve ismerték egymást, meg járkáltak mindenfelé. Amikor én a képbe kerültem, mondtam neki, is hogy figyelje meg mi lesz azzal a sráccal. Picivel több mint 3 hét múlva ott vallotta neki a szerelmet meg hogy ne legyen velem, ő akarja magának nem hiszi el hogy a "barátnőmnek" nem jelentett semmit ez a sok év. És mi lett? Semmi. Továbbra is csak azt mondogatta a barátnőm hogy csak félt hogy elveszít hisz a legjobb barátja. Továbbra is beszéltek megállás nélkül. 2 hét múlva dobtam a faszba.

Csak hogy a tapasztalatból beszéljek. Neked mi a tapasztalatod? ÉN kérlek meg hogy mesélj olyat, ami talán meggyőz ezek után.

2017. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Már csak azért sem akar semmit ,mert egyből kideritette nekem a pasi nevét ,aki nekrm tetszik,meg azt is,hogy van e valakije. Szóval,ha olyannyira meg akarna d.ni,nem tenné meg ezeket,meg már rám nyomulhatott volna.
2017. jan. 21. 23:28
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért mit kellet volna mondania, nyomozza ki neked anyád?
2017. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!