Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők többsége miért a lovaglá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért a lovaglást szereti legjobban a pózok közül?

Figyelt kérdés
Indoklast es kort is irjatok leci!

2017. jan. 22. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert olyankor én írányitok. Én választom a behatolási szöget. Így pontosan ott ingerli a hüvelyfalamat a pénisz ahol kell. Ennyi. 23 L
2017. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Én az ellenkezője vagyok.Azt szeretem a legkevésbé.
2017. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Tompadúr ***** válasza:
68%

1# Neked is ami a legközelebb volt a p*csödhöz, az a vonalzó maximum.


Kérdésre a válasz, nő irányítja a sebességet, a behatolás szögét és mélységét, nem utolsó sorban pedig szexi is mindkét fél számára. Én pl imádom amikor rajtam van és látom a lobogó melleket és a kéjes mosollyal tarkított arcot :)

2017. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

pont hogy a lovaglást utálják a legjobban,mert akkor nekik kell mozogni.

a misszionárius a kedvencük.

2017. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, én nem azért szeretem a misszionáriust, mert nem kell mozogni, hanem mert imádom, hogy lefog, és mozdulni se bírok.
2017. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Mint a válaszok is mutatják,mindegyiknek más jó!!!
2017. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Férfi vagyok ugyan, de nekem is ez az egyik kedvencem, főleg a fordított lovagló. :P
2017. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is a lovagló és a kutya az egyik kedvencem.


Pontosan azért, mint az első is mondott, hogy én irányítok, mélyebben érzem a partnerem, nekem is van beleszólásom a ritmusba. Sőt engem pont az izgat lovagló pózban (legyen az szemben vagy fordított helyzetben), hogy én mozgok,így a Párom élvezetét is el tudom nyújtani és a magamét is. Így nagyon ki tudjuk élvezni egymást... De ez csak az én meglátásom...

2017. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Em a misszionariust szeretem a legjobban.

Szeretem a romantikus szeretkezest.

2017. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Em a misszionariust szeretem a legjobban.

Szeretem a romantikus szeretkezest.

26/n

2017. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!