Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ki az a nő aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki az a nő aki legjobban túl van hype-olva, mint szexi nő?

Figyelt kérdés

nyilván mindenkinek más az ízlése, ez nem is baj de nektek ki ilyen?

pl Ariana Grande sokak kedvence, de szerintem nagyon túl van istenítve...



2017. jan. 18. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát ja ő egy affektálós hulye pícsha
2017. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Mila Kunis.
2017. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Angelina Jolie :D

Egyébként vannak egy páran, majd ha eszembe jutnak, felsorolom őket, de nekem ő ugrott be a kérdés elolvasásakor.:D

2017. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Angelinával egyetértek...
2017. jan. 18. 23:00
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Nekem így elsőre a Victoria's Secret modellek jutottak eszembe. Candice Swanepoelt és Adriana Limát leszámítva tényleg nem látok bennük semmi fantáziát. A rengeteg mézesmázos maszlag meg hype alatt ők csak szép fehérneműkbe öltöztetett, agyonünnepelt genetikailag vékony lányok, sokuknak az arcuk is elég középszerű. Szét vagyok oltva, ha ezt bárhová is leírom, de mászkálnak az utcákon olyan lányok, akik "felturbózva" ugyanúgy néznének ki, mint ők, ha nem jobban.


Szépségkirálynők ugyanígy. Talán Kulcsár Edina az első ilyen, akit tényleg szépnek neveznék, nem csak a smink meg a jó ruhák miatt.


Van még pár, aki beugrott, pl Angeline Jolie, Taylor Swift (semmilyen arcberendezés és szintén semmilyen test, mégis a világ legszexibb nőjének is nevezte már ki valami magazin), Blake Lively

Ariana szerintem szép arcú, de nagyon kislányos.

2017. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Angelina*
2017. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sarah Jessica Parker
2017. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kate Moss
2017. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kiszel Tunde
2017. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem is Angelina volt az első gondolatom.
2017. jan. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!