Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek egy jó barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek egy jó barátommal, vagy ez butaság lenne?

Figyelt kérdés

Egy baráti társaságba kezdtünk járni egy fiúval akivel szintén barátok lettünk, viszont az elejétől vonzódunk egymáshoz.

Nemrég egy házibuliban, kettesben maradtunk kis beszélgetés után viszont megcsókolt és tapogatott itt ott... nem volt ellenemre soha nem éreztem még ilyet. Viszont leállítottam mert soha nem voltam még senkivel és "féltem" mi lesz. Meg hát a barátaink is a közelben voltak, (a másik szobában).

Viszont úgy érzem megbántam nem mentünk tovább.

Azóta is rá gondolok, talán meg kellene tennem.

Vonzódom és kívánom, de egy jó barátom és lehet butaság volna.

21L



2017. jan. 22. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezt neked kell tudnod.

Bár szerintem ez köztetek már egyáltalán nem csak barátság.

2017. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Szóval szűz vagy? Biztos így akarod elveszteni?
2017. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
miért jobb ha magának veszíti el? Persze hogy barátjával akarja.
2017. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Meséld el neki hogy kìvànod, maradjatok egyszer kettesben és kérd hogy kényeztessen. De nem kell sietni, nem lóverseny.
2017. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha rád mozdult biztos bejössz neki :) Ha te is így érzel akkor csak hívd át filmezni.
2017. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Missi_Key ***** válasza:
85%
Szerintem hajrá...21 vagy és fiatalabb már nem leszel, hova tartogatod még magad?
2017. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Le hát. Most kell, 21 évesen kiélni magatokat.
2017. jan. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem vagytok együtt, akkor szerintem annyi lenne a barátságotoknak, mert mindig arra az esetre gondolnátok ha találkoznátok.

18/L

2017. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha érzel iránta szerelmet, akkor lehet, de ha csak barátságot érzel (és nem gondolod, hogy egy életet is le tudnál élni vele, nemcsak azt a 10 percet-1 órát), akkor a baráti viszonyt kár ilyennel tönkretenni.
2017. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Amit érzel, pusztán testi vágy. Semmi köze a szerelemhez. Ilyen fickót ezret is találsz minden ujjadra, akkor miért pont őt akarod, aki elvileg a barátod?

Nem vagy lekésve semmiről. Arról sem, hogy olyan valakivel veszítsd el, aki iránt érzel is valamit.

2017. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!