Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szexelhetünk a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexelhetünk a barátnőmmel gumi nélkül?

Figyelt kérdés

Tegnap is feltettem a kérdést,de valamiért letiltotta az oldal és nem láttam a válaszokat.


18 éves vagyok,a párom 15 és nem szeretném ha tablettát szedne,gondolom nem is szabad/lehet neki,de ha lehetne se engedném.Viszont mind2-en utáljuk az óvszert,volt hogy az elején pár 'tolásra' beraktam neki gumi nélkül,és sokkal jobb volt mind a 2őnknek.Van a tabletta helyett más megoldős,amit mi is alkalmazhatunk?


2017. jan. 22. 18:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%

Ha bízol magadban és ügyes vagy, kiveszed belőle, mielőtt élveznél és valamelyik testrészére tolod a cuccot rá. Ennyi az egész. Viszont ha úgy érzed nem tudnád vissza tartani ne kockáztass.

Előbb elégítsd ki őt óvszer nélkül, majd elégítsen téged ki máshogy.

2017. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
15 éves korom óta szedek kisebb megszakítással tablettát és semmi bajom nincs tőle, sőt, beállt a ciklusom, mérséklődtek a bőrproblémáim, és még a melleim is megnőttek. Szerintem az orvost kéne megkérdezni, ő mit javasol, de a legbiztonságosabb még mindig a tabletta.
2017. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan amit szedhet. Vagy spirálból is van olyan amit feltesznek nem szült nőknek, bár 15 évesen lehet, hogy azt sem engedélyezné az orvos. Nehéz kérdés. Érdemes lenne orvoshoz mennie. Az a megoldás, hogy gumi nélkül beteszed, az semmiképp nem jó.
2017. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


És az mondjuk mennyire kockázatos hogy az első felét letoljuk gumi nélkül,mikor még biztos nem jön a cucc,és a második felénél felhúzom?


Csak mert tudom hogy az előváladéktól is lehetnek 'balesetek' és kb lőttek az életemnek ha összehozok egy gyereket.És nem csak azért mert apámék még az ő apja agyonütne,hanem nyilván a gyerek az mással is jár,bennem meg van annyi felelősség most mint egy 16 évesben...


Lehet inkább marad a gumi még 1-2 évig.

2017. jan. 22. 19:29
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan kockázatos, ahogy mondtad, ott az előváladék.
2017. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
Istenem,de hülyék vagytok!! Mi lesz a gyerek neve??!
2017. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Amennyiben nem akartok gyereket, használjatok óvszert az aktus legelejétől fogva.

A megszakításos közösülés csak és kizárólag azoknál nem gond, akiknél nem gond, ha netán becsúszik egy baba, mert már felnőttek, stabil párkapcsolatban élnek és ha netán úgy alakul, akkor tudnak felelősségteljes döntést hozni. Na már most ezek közül egyik se mondható el rólatok.

Illetve olyan férfiaknál, akik történetesen hosszú évek tapasztalatával rendelkeznek, ismerik száz százalékosan a saját testüket, tudják magukat kontrollálni, illetve olyan nőknél, akiknek már évek óta beállt ciklusuk van és tisztában vannak szintén a saját testük működésével. Ez sem mondható el rólatok. Bár ezek sem feltétlen száz százalékos módszerek, ezért mondom, hogy akiknél nem gond, ha becsúszik egy gyerek.

Nálatok elég nagy gond lenne, pláne, hogy nem akarod, hogy fog. gátlót szedjen a barátnőd és ha mégis becsúszik valami gond, akkor az esemény utáni tabletta sokkal nagyobb dózisban tartalmaz hormont, akkor ennek kitennéd a barátnődet? Nem hiszem. Arról nem beszélve, hogy ha netán terhes lenne, szülői beleegyezés kéne ahhoz, hogy elvetesse. Szembe néznél szívesen ezek után a szüleivel? Vagy ő megtenné nyugodt szívvel? Nem hiszem. Vagy fel tudnátok nevelni a gyereket, ha megszülné? Nem hiszem.

Úgyhogy óvszert meg nem úgy kell felfogni, hogy úristen, azta de rossz, mennyivel jobb nélküle, hanem úgy, hogy ha szexelni akartok és nem akartok gyereket, akkor használjátok és kész. Jó magam is évek óta védekezem azzal és hatalmasakat élvezünk a párommal, nagyon jól érezzük egymást is, hiába van ott az óvszer, de nincs is nem kívánt terhesség és nem is parázunk emiatt.

Mert a fog. gátló és az óvszer még mindig a két legbiztonságosabb fog. gátló módszer, pláne két ilyen fiatal esetén, mint ti.

2017. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom inkább leírom a javaslatom, minthogy a sima megszakításos dologra hagyatkozzatok. Nem tudom mennyire vagy megszakításban gyakorlott, mennyi ideje élsz szexuális életet. A megszakítás önmagában nyilván kevés, hiszen előváladék bármikor távozhat belőled. Erre szerintem nagyon jó megoldás a pharmatex hüvelykúp, amit a barátnőd feltol a hüvelyébe, vártok 10 percet, és indulhat a móka.

Ez a dolog nem annyira biztonságos, hogy egész adag cuccot elviseljen , legalábbis sok panaszt olvastam róla, viszont az előváladékban előforduló kis fickókat biztosan kinyírja:)

Ha biztosan érzed, hogy ki tudod magad rántani elélvezés előtt, és a barátnőd testére élvezel, ez szerintem megvéd titeket. Tabletta és óvszer helyett én ezt a megoldást tudom javasolni, ha tényleg úgy érzed, biztonsággal ki tudod venni a vége előtt. Megszakítás + spermaölő hüvelykúp:)

2017. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!