Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan segithetnek neki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segithetnek neki? Ferfiak velemenye erdekel elsosorban!

Figyelt kérdés

Van egy jobaratom akivel nagyon regota ismerjuk egymast es ha nincs egyikunknek sem senkije, olyankor szexkapcsolatban vagyunk. Mostanra jutottunk el oda, hogy elmondta hogy szexualisan nagyon frusztralt mert hamar elelvez es ez a kapcsolataiban mindig nyomasztja, emiatt "csak mellettem" oldott szexualisan. Ugy erzem, nem eli meg az egyuttleteket (velem sem), megis eddig velem volt neki a legjobb, elmondasa szerint. Sokat beszelgetunk errol, de tenyleg olyan, mintha blokkolna magaban a dolgokat, igy erdekelne, ki mit javasolna neki erre?

Illetve szeretnem kicsit "terelgetni", megtanitani neki, hogy a csajoknak mi a jo, hatha attol magabiztosabb lesz. igy ilyen esetben szerintetek onbizalom novelo lehet neki ha sokat dicserem a testet? Mikor szex kozben mondom neki, hogy "nagyon jo vagy, elvezem" stb, olyankor zavarba jon es nevet, tenyleg nem hiszi el, hogy nekem jo vele... Talan az a baj, hogy orgazmus orientalt, igy arra gondoltam meg, hogy megkerem jatszunk, huzzuk el az elojatekot, engedje el magat, hagyja hogy simogassuk egymast, elvezzuk egymast testet, formait, stb.

Szerintetek ezek segithetnek? Nektek bejonne?

25F a fiatalember


2017. jan. 23. 10:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Megkoszonnem ha irnatok konkret dolgokat ami szamotokra onbizalom novelo lenne, jol esne ilyen helyzetben szexualisan vagy ami segitene megelni az egyuttletet!
2017. jan. 23. 10:13
 2/9 anonim ***** válasza:

Az az érzésem valahol neked is szükség van segítségre nem csak neki. Tanárnőit akarsz játszani?


Soha eszembe nem jutna, hogy összebújjak valamelyik haverommal, vagy jó barátommal, nem vagyunk ösztönlények azzal kéne összebújni akibe szerelmes vagy és vonzódsz hozzá, ő meg hadd oldja meg a problémáit nagyfiú már.

2017. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilvan vonzodunk egymashoz, azert vagyunk 10 eve baratok. Es nem, nem tanarneni szeretnek lenni, csupan baratok vagyunk es no vagyok, tehat tudom, hogy butasag miatt teremt maganak "problemat". Nem tudom miert problema Neked, ha kedveljuk egymast szellemileg es testileg is, ami egyutt jar pl ilyen jellegu torodessel a reszemrol... :)
2017. jan. 23. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:

2-el értek egyet.


Ez nem a te feladatod.


Ha, majd talál olyan párt, akivel testileg-lelkileg egy hullámhosszon van, hamar meg fogják tudni oldani, a "hamar elélvez" kérdését. Lehet, hogy annak a lánynak, akivel együtt lesz, annak meg épp az ő technikája fog tetszeni, nem fog hamar elmenni és teljesen ki tudják majd elégíteni egymás vágyait...


Sosem értettem én ezeket a "szexkapcsolatokat", azon kívül, hogy kiéled rajta a vágyad, mi értelme? Arra meg ott van a kezed is vagy számos más segédeszköz, amíg nem találsz ismét normális kapcsolatot, de ez csak az én véleményem és hozzátettem, mint afféle szösszenetet ;).


Persze tisztelet a kivételnek itt is, aki ilyenben érzi jól magát és leljék örömötök benne!

2017. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem eszkozok vagyunk egymas szamara. Jol esik az egyuttlet, szeretunk ket szex kozott nagyokat beszelgetni, 10 eves baratsagunk ellenere, ha meztelenul fekszunk egymas mellett, meg mindig zavarba tudunk jonni, meg tudunk osztani egymassal dolgokat, amit masokkal nem. Ezek kulonleges elmenyek. Egymas szemelye miatt jarunk ossze, mindkettonknek lehetne mas "szexpartnere", aki "eszkoz", de arra nincs igenyunk.
2017. jan. 23. 10:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Értem, akkor köszönöm a kiegészítést és a szexpartneres részt, tekintsd semmisnek a részemről.


#4-es

2017. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező ezt hívják kapcsolatnak és nem barátságnak ...beszélhgettek az érdeklődési körötök ugyan az ... bejöttök egymásnak szertitek egymás társaságát... hááát szerintem
2017. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De kérdező a barátság mást jelent. Nincsenek barátaid? vagy gyermekkorodba nem voltak barátaid?
2017. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jesszus igy fennakadni valami reszleten... :D de vannak barataim es veluk nem szexelek. O kiveteles mert a viszonyunk is az, miota ismerjuk egymast.
2017. jan. 23. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!