Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud elmenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud elmenni a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

8 hónapja feküdtünk le először, de ő még sem pettingtől, sem szextől nem tudott elmenni, ráadásul a szex fáj is neki. Nekem mindig sikerül, ezért már elég rosszul érzem magam, hogy ő meg még egyszer sem tudott. Egymással feküdtünk le először egyébként. Biztosan rosszul csinálok valamit, de mit? Vagy lehetséges, hogy tényleg nem képes rá?

18F vagyok ő 17L


2017. jan. 23. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi előjáték van, te szoktad őt nyalni, kényeztetni?

Nekem az segített, amikor a barátom meglepett egy vibrátorral, azt használom szex közben, a csiklónhoz tartom és úgy el tudok menni

2017. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha Jól kinyalod nincs az az isten hogy nem élvez el. L
2017. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kovpet ***** válasza:
Magát ki tudja elégíteni? Mutassa meg, hogy mi a jó neki és csináld úgy te is.
2017. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vaginális úton elég kevés nő tud elélvezni. Kézi vagy orális szex esetében már több esélyed van. Talán még nem tudja elengedni magát eléggé, vagy neked van több gyakorlásra szükséged. De az is lehet, hogy szexuálisan nem illetek össze...

Én idősebb vagyok, szóval volt pár pasival dolgom, viszont csak 1 volt (van most is) akivel orgazmusig jutottam, pedig korábban szűk 1 éves kapcsolatom is volt, és mégsem sikerült.

Ha fájdalmas neki, akkor kevés az előjáték, nem izgul fel eléggé. De használhattok síkosítót is.

2017. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátnődnek volt már egyébként orgazmusa? Megtanította a testét rá? Ha nem, akkor ez elengedhetetlen ahhoz, hogy neked is sikerüljön.
2017. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.


Nem feltétlenül.

Nekem is évekig nem sikerült (magamnak sem), több férfival is volt kapcsolatom, és mégsem. Aztán jött egyetlen 1 akivel már a 2. együttlétünk alkalmával összejött. Kb 5 hónap után én is ki tudtam elégíteni saját magamat. Szóval nem igazán azon múlik, hogy a lány saját magát ki tudja-e elégíteni.

2017. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nő ilyenek, legtöbbjének nem lételeme a szexualitás mint olyan. Csak egy szükséges valami hogy a párjaik kedvében járhassanak, illetve a gyermeknemzés alapfeltétele. Kb ennyi.. kevés a fehérmájú. :D
2017. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!