Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ilyen monoton szexualisan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen monoton szexualisan?

Figyelt kérdés
25 eves no vagyok, 9 honapja elek egyutt a 29 eves parommal. Eleinte a nagyon rozsaszin kodos idoszakban nem zavart, fel sem tunt,de mostanaban igen,hogy a baratom a misszionarius es a lovaglo pozt leszamitva nem akar mashogy szexelni. Pedig nyitott vagyok mindenfele pozra, en ajanlottam mar neki tobbmindent, 1-2x ki is probaltuk,de olyan nagyon nem tetszett neki, ezert visszatert ezekhez. Tobbszor mondtam neki, hogy ha barmifele otlete van, vagy ha valamit ki szeretne probalni, mashogy csinalni, nyugodtan szoljon, de semmi. Azt erzem vele kapcsolatban, hogy neki a szex szimplan annyi, hogy elvezzen el es kesz, az elojatek, intimitas, jatekozas resze nem igazan erdekli. En vagyok az elso komoly baratnoje, de elottem nagyon sok kalandja volt, allitasa szerint sokmindent kiprobalt, ezert nincs igenye kulonosebb extrakra. Barmifele otletet felhozok, reakcio nem sok, max kis mosolygas, hogy huu, ez tok jo,kiprobaljuk, de ennyi. Amikor ot kerdezem, hogy van e valami kulonleges vagya, akkor annyit mondd, hogy nincs, neki ez igy teljesen jo. Altalaban minden nap van szex, ha esetleg sok a munka, akkor kevesebb, de a heti 4 megszokott lenni mindig. Ami jo, de szeretnek kiprobalni sok mindent, senki ne gondoljon semmi durva perverziora, csak szimplan nyitott vagyok masfele pozokra, a kicsit durvabb szexre, szexjatekokra stb. is. Ez a mindig ket pozban csinaljuk dolog eleg monotonna kezd valni. Oralis szexet, jo ha havonta egyszer ad nekem(nincs betegsegem, megfeleloen tisztalkodom, nincs gond ott lent), eleinte en neki joval gyakrabban csinaltam, de ez elvette a kedvem tole, ugyhogy kb. nalam is ilyen rendszeressegu a dolog. Kulsore nem valtoztam, sot az alakom meg jobb is lett, mint a megismerkedesunkkor,mert elkezdtem rendszeresen kondiba jarni. Rosszul esik,mert tenyleg igyekszem, kulsore is, belsore is, tehat nem telepszem ra, odamegy ahova akar, mikor itthon vagyok se logok a nyakan, de megis ez van. Mit gondoltok, volt valahol hasonlo helyzet?

2017. jan. 23. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok. Mármint nekem a barátnőm nem akar kipróbálni semmit sem. Ha felhozok valami témát a szexel kapcsolatban, akkor kerüli a választ, igyekszik kerülni a beszélgetést. Nem kezdeményez, ezt többször is szóvá tettem neki, de nincs változás. Úgy néz ki ez másnál is probléma. Lehet, hogy nem mer megnyílni előtted. Ha annyi mindent kipróbált, akkor lehet, hogy más pózok nem is jönnek be neki és ezért nem erőlteti azt, hogy veled kipróbáljon mást. Azt élvezi/alkalmazza, ami neki kényelmes. De ezt vele át kell beszélni mindenképpen.
2017. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%

Az első néhány hónap szexe a legjobb, utána csak hanyatlás van. Feldobni, új dolgok, csipkebody - kb ráolvasás

Te meg nő vagy, mindig lesz valami bajod. Ha nincs keresel.

2017. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Ez az ember háromnegyed év alatt legalább 140x megdugott. Kepzelheted mennyire motivált lehet h 141edjére is megkapjon..


Szép tole, hogy meg mindig hozza 1-2 naponta a kötelezőt, de legalább azt ne várd már tőle hogy még cifrazza is.

2017. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, nekem emiatt az önbizalmam sem az igazi :(
2017. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kolosszus22 ***** válasza:

Ő ilyen, vagy elfogadod vagy keresel valami fantáziadúsabb, tüzesebb palit. Én sem szeretem a fantáziátlan, monoton szexet, nőben is van ilyen, nekem is volt ilyen barátnőm, mondjuk kiderült még a kapcsolat elején, részben emiatt is és más személyiségbeli különbségek miatt is szakítottam vele. Neki ilyen a természete és ennyire van igénye, nem hiszem, hogy ez változni fog.

29F

2017. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit elszomorít, amikor ilyet olvasok. Ugyanilyen rossz tapasztalatom volt, csak ő volt a lány.


Kétféle ember van. Az egyik, aki tud úgy hangolódni, hogy minél többet kap, annál többet is ad, és azért is ad, mert élvezi ahogy a másik kap. Úgy vettem ki, hogy te pont ilyen vagy, a párod viszont nem. Pedig tényleg az a legjobb dolog, amikor valamit úgy kapsz, hogy tök hálás vagy érte, ezért te is szívesen mindent beleadsz, és ez kölcsönösen egyre durvább lesz :). Elsőként azt javaslom, hogy elfogulatlanul próbáld átgondolni, hogy nincs-e önzés a dologban. Nem a természetével van-e baj, hogy nem tud foglalkozni, szeretettel törődni veled. Nálam egyszerűen ez volt az oka, hogy fogyatékos volt az önzetlen szeretethez, de nem akarom megítélni, hátha nálad nem ez az ok. Akkor viszont hiába próbálkozol, miután többféleképp kikérdezted hogy hogy tehetnél meg mindent, gondolom már te is beláttad, hogy értelmetlen, nem fog jobban működni.

Muszáj egyszer "leülni" beszélni erről, ha másképp nem megy, mert sajnos immunis rá.


Ha ez számít, teljesen érthető, ha az oráltól elment a kedved, ez nem önzés, természetes. Tudom, hogy tabu, de ezt is el kéne tudnod dönteni, hogy mennyire zavar, hogy nincs meg a szimmetria. Bocs, de ha ilyen ritka, akkor valami azt súgja hogy az a havi 1 sem olyan hű de nagy szám. És a másik, hogy akármilyen rendesek és lojálisak vagyunk, tényleg azt akarod-e hogy egy örökké fennálló hiányérzeted legyen, hogy ez neked nem jár, vagy ideálisabb lenne tovább lépni. Persze, ha másképp sehogy sem sikerül.

2017. jan. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as veled is "izgalmas"lehet a szex hosszútávon...


Kérdező, a párodnak ennyi az igénye.Elfogadod vagy lelépsz.Nem sok remény van a változásra.

2017. jan. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7:

Hal istennek pozitívak a visszajelzések;)


Lehet nyomni az önbecsapást fiuk-lanyok, de ettől még tény marad, hogy ha 1-2 naponta szexelsz valakivel, arra raunsz. Különösen ha ferfi vagy. Van aki 1 hónap alatt, van aki fel év alatt, a legkitartobbak 1-másfél év alatt. Es lehet nyafogni hogy jaj mar miert nem olyan izgi mint az elején, de ettől a dolog nem fog mégjavulni. A kiszámítható napi rutinszex a megszokott-megunt partnerrel az egyik legnagyobb tesztoszteron-gyilkos.

2017. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!