Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró lányok! Baráti szeretet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró lányok! Baráti szeretetből lefeküdnétek egyszer egy nagyon jó barátnőtökkel, aki szerelmes belétek? Persze olyan szitura gondolok, hogy, ha egyébként szépnek tartjátok a csajt, csak nem vonzódtok hozzá szexuálisan!

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi!
2017. jan. 20. 04:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egy jó barátnőm szerelmes belém,ezért a kérdés.Nagyon érdekelne minden válasz!Netán valakinek van ilyesmiben tapasztalata?
2017. jan. 20. 04:28
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Én igen! Sosemvoltam lánnya,de nem taszítóak. 18/L
2017. jan. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
igen
2017. jan. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Fiú vagyok, de mi bajod lehet. Még a végén tetszene is......lehet.
2017. jan. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Őszinte leszek én személy szerint nem tudnám ezt megtenni nekem nem menne még akkor sem ha szép a csaj.Persze ez nem jelenti azt hogy te ne tedd meg de azért gondold át alaposan! 22/N
2017. jan. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Csak ez nem heteró már.
2017. jan. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem, pedig lenne rá jelentkező...

18

2017. jan. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Igaz én biszex vagyok de ha heteroszexuális lennék semmilyen baráti szeretetből nem nyúlnék szexuális módon a barátnőmzöz akár mennyire szerelmes belém.. 23/ L
2017. jan. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pl biztosan nem. Akármennyire is szép, képtelen lennék egy nőhöz "úgy" hozzányúlni. Szerintem ehez kell egy hajlam. Ha benned van, akkor tedd. Viszont arra vigyázz, ne törd össze a szívét azzal, hogy csak kipróbálod, aztán "kössz, de többet nem", vagy hogy ez neked csak hülyülés, hisz csak fiút tudsz szeretni.


Belém ha valaki szerelmes, és én biztosan nem tudom viszonozni, akkor azt az illetőt amennyire lehet kerülöm. Ha lány lenne akkor meg főleg kerülném (ilyen tudtommal még nem volt)

2017. jan. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Sztem hetero nő ilyet nem tud megtenni - de nem is kell neki.

Én ugyan biszex vagyok, de nem tennem meg, pont az érzelmek/érzései miatt. Borzasztóan szenvedne utána, így pedig (ha nincs testi kontaktus), előbb-utóbb kiheveri vagy talál mást.

2017. jan. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!