Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 6 és fél év után mi történt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 és fél év után mi történt? Régen egymásnak estünk.

Figyelt kérdés

Régen egymásnak estünk az ágyban és jó volt minden, most meg lassan azt kell mondjam jó ha még csókolózunk közben.

Velerek is ez van vagy csak ez a kapcsolat megromlott? 26 F 25 L



2017. jan. 24. 06:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
6,5 év pacal evés után nem kívánnál egy jó bolognait?
2017. jan. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De, lehet
2017. jan. 24. 07:13
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak nem értem mert azt hittem ez soha nem múlik el. Főleg nem ennyire?
2017. jan. 24. 07:15
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
mindenhol elmúlik ne aggódj!
2017. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ti még egész jól bírtátok :D
2017. jan. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen "rendben" van ... csatlakozom az előttem szólóhoz egy kis bolognai nem ártana szerintem sem ... éppvan a hűtőben :D
2017. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Ne mossuk már össze a szezont a fazonnal. Lehet itt hadoválni bolognairól, meg hasonló béna hasonlatokról, csak épp attól, mert valami hangzatos, még nem lesz igaz.


Ami pedig azt illeti: a szerelemnek, illetve magának a párkapcsolatnak is vannak különböző fázisai. Nem állítóm, hogy egyszer minden elmúlik. Mert ez ilyen formán hülyeség. De hogy változik, az tény. Amikor beleszeretsz valakibe, szinte rajongsz érte, ő a mindened, ő a tökéletes, stb. Az a tipikus rózsaszín köd. Aztán ez a köd idővel felszáll, és sok kapcsolat ekkor ér véget. Amelyik persze mélyebben gyökerezik, nem holmi felszínes fellángoláson, az tovább fog élni, sőt, lehet, hogy mélyebb lesz a kapcsolat, mint az elején.

Aztán jön az a fázis, amikor már a két fél megszokja egymást, és már nincs semmi újdonság a kapcsolatban. Ez szokott lenni az a misztikus 7 év, amit olyan sokat emlegetnek. Egyszerűen arról van szó, hogy az évek alatt a lelkesedés lelohad, nincs már újdonság, szép lassan minden megszokásba megy át, amit pedig megszokásból csinál az ember, az unalmassá válik.

Nem feltélenül van arról szó, hogy már ne szeretne, vagy hogy rosszabb lenne a szex, csak egyszerűen már ellaposodott a kapcsolat. Innen persze még van visszaút. Fel kell kavarni kicsit az állóvizet, némi izgalmat, újdonságot kell a kapcsolatba belevinni. Nem, ez alatt nem a "vegyünk be egy harmadikat" sablonra gondolok (bár ha olyan a hozzáállásotok, akár még az is működhet), de tessék egy kicsit érdekesebbé tenni a kapcsolatot! Akár közös programokkal, de akár apró meglepetések is néha sokat tudnak dobni a hangulaton.

2017. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az egyetlen betegség,melyből orvos és gyógyszer nélkül is kigyógyulunk!

Jó esetben a szerelem átalakul szeretetté!

2017. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7: mióta nem dugtál? :(
2017. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Alapvetően jó, amit 7-es írt, csak szerintem az okfejtése sántít. Ismétlem, szerintem. Ugyanis az ember sejtállománya állítólag hét év alatt cserélődik le teljesen. Ezért van az a "misztikus 7 év", mert már nincs olyan sejted, ami "emlékezne" a szerelemhormonokból belé ivódott koktélra. És ha nem ápoltátok a szerelmet, ha nem dolgoztatok a fennmaradásán, akkor bizony könyörtelenül elmúlik. Ha sikerül megóvni, megint nyertek 7 évet, és így tovább, míg a halál el nem választ.

De ezt csak kiegészítésnek szántam, mint fent jeleztem, 7-essel egyetértek.

2017. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!