Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuális csajok, nők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális csajok, nők! Ti járnátok biszexuális férfival?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdésem aki biztosak heteróságukban és alapvetően elfogadják a melegeket/biszexeket (ami természetesen nem egyenlő azzal, hogy járnának is velük)!


Ui: Bocsi, ha rossz kategória. Azért ide tettem, mert végülis nem biszexuálisokhoz szól a kérdés.



2017. jan. 25. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Számomra fontos az, hogy a párom a nőket szeresse. Úgy érezném magam a fenti leírás alapján egy kapcsolatban, mintha "ha nincs ló, jó a szamár is" az önbecsülésemet haza vágná, ha pl a kapcsolat lezartaval meg egy pasival jönne össze.
2017. jan. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! És azt eltudnád magyarázni, hogy miért?


Én úgy vagyok vele, hogy kapcsolatot csak nőkkel, férfiakkal csak szexet. De a nőkkel is ugyanúgy élvezem a szexet és férfiből nagyon keveset találok akivel szexelnék, nőből többet.

Tehát szerintem a nőkhöz jobban vonzódom.


Ha kapcsolatom lenne egy nővel, akkor mellette természetesen nem szexelnék sem nővel, sem pasival. Max. ha Ő nyitott a hármasra (de ez utóbbi sem biztos, még sosem tápláltam nagyon komly érzelmeket senki iránt, szóval lehet akkor sem mert zavarna).


Tehát lényegében a tudat zavarna e, hogy a pasid vonzódik férfiakhoz is és, hogy a múltban volt ilyen szex kapcsolata (természetesen védekezéssel)?

2017. jan. 25. 01:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, a tudat is zavarna. Főleg ha a szexet a pasikkal kívánniá jobban...
2017. jan. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Egyértelmű a válasz. Most képzeld el a szituációt. A barátnő féltékeny más lányokra és mostmár a férfiakra is. Szimplán pár milliárd emberrel nőt az akire féltékeny lehet. Én ha bisex lennék eltitkolnám a barátnőm előtt, akár mennyire is egyet ért a meleg/biszexekkel, mert nőből van..
2017. jan. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha adott esetben egy harmast is bevalalsz akkor igen :-D


Amugy nem ezen mulik a dolog hanem a szemelyisegeden

Tudsz kepes vagy e arra h normalis parja legyel az adott nonek ? Huseges vagy ? Stb...

2017. jan. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Az én barátnőmet kimondottan izgatja, hogy bi vagyok :-D
2017. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én mondjuk bi vagyok, de abszolút oké lenne nekem. Sőt:)
2018. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha.
2019. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!