Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Konditeremben van egy 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konditeremben van egy 40 körüli nő (én 26 vagyok) aki mindig bámul, mellettem lévő gépre jön és olyankor szexuálisan nyögdécsel (máskor nem csinálja mások szerint sem) és rám pillantgat. Azt akarja hogy kezdeményezzek és lefektessem?

Figyelt kérdés
Elég jó nő, 10/10-es milf kategória, arca is szép és a teste is bomba. Soha nem voltam még idősebb nővel. Szerintetek azt akarja hogy mozduljak rá vagy csak húzza az agyamat? Ha annyira akarna valamit akkor az ilyen idősebb nők maguktól is kezdeményeznek, nem?
2017. jan. 25. 11:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Mekkora szerencsétlen vagy te jó ég......
2017. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele. A kondi jó indító téma, mert biztos érdekli. Utána másról is. Ki fog derülni van-e terve veled. Jó csaj lehet. Ha van kedved MILF kalandhoz, hajts rá.
2017. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem kap egy szemernyi biztatást, addig nem fog kezdeményezni.

Egy laza dicséretet halkan megereszthetnél neki... aztán úgyis látod hogy hogy reagál...

Ha észnél leszel, és nem leszel tolakodó, akkor gyorsan magadénak tudhatod... Sok szerencsét!

2017. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ő is nő, attól, hogy negyvenes, nem, nem fog rád mászni, ezt ne várd. Legalább is a kora miatt nem nagyobb az esélye, hogy letámad, mint egy 20 évvel fiatalabb esetében.

Bár ha te ezt nem így gondoltad, akkor lehet jobb ha hanyagolod és nem okozol neki kellemetlen élményt :-P

2017. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Jó tanácsokat adtak, kezdeményezz vele beszélgetést főleg kondiról, dicsérd meg. Meglátod hogy reagál és abból kiderül mit akar. Írj, hogy mi volt. :D
2017. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerintem maguktól is kezdeményezni fog, de azért köszönj neki, ha meglátod, várj, hogy ő szólítson meg szerintem. Ne érezze, hogy "needy" vagy, küzdjön meg ő érted.
2017. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
hogy mit csinálj? fejezd be az álmodozást és szállj le a földre :)
2017. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Tedd meg! :)

Írd majd meg, hogy mi volt! :)

2017. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
33%
valószinű prosti
2017. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Ez a baj a kisfiukákkal. Még a kezdeményezést is a nőtől várják. Ezért választják a fiatalabb csajok is az idősebb, tapasztalt Férfiakat. A válaszom: Legyél már férfi és határozott!
2017. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!