Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Konditeremben van egy 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konditeremben van egy 40 körüli nő (én 26 vagyok) aki mindig bámul, mellettem lévő gépre jön és olyankor szexuálisan nyögdécsel (máskor nem csinálja mások szerint sem) és rám pillantgat. Azt akarja hogy kezdeményezzek és lefektessem?

Figyelt kérdés
Elég jó nő, 10/10-es milf kategória, arca is szép és a teste is bomba. Soha nem voltam még idősebb nővel. Szerintetek azt akarja hogy mozduljak rá vagy csak húzza az agyamat? Ha annyira akarna valamit akkor az ilyen idősebb nők maguktól is kezdeményeznek, nem?
2017. jan. 25. 11:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Az élet is írhat ilyet!Számomra nem hihetetlen a történet, sőt, nagyon is elképzelhető!Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra, tehát kérdező, számolj be légy szíves!Már amennyiben közzétehető lesz.... :)
2017. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Megvolt szombaton a "vacsora" :) Azért kicsit szégyellős volt ahhoz képest amit eddig produkált, de sok dicsérettel túllett rajta. Jó volt de többet nem fogunk találkozni, azt mondta nagyon nehezen talál kifogást hogy elmenjen otthonról. Nekem meg amúgy is tetszik egy korombeli csaj.


Amúgy volt 1-2 dolog amit velem csinált először, amit a férjével nem mert ;) Ja és neki is ez volt az első ilyen kalandja. Valami válságban vannak. Szerintem inkább valami lelki törődésre vágyott elsősorban, hiába játszotta meg a szexi milf vadmacskát (elég sokat panaszkodott)

2017. jan. 31. 13:22
 23/27 anonim ***** válasza:
49%

OK, mindenképp korrekt az egész történés!

Az, hogy valaki "félre megy" az igen sok okkal magyarázható, egy válság esetén meg szinte önként adódik a menekülés...

Sokszor a látszat csal: azt hittük, hogy egy nagyvilági, dörzsölt MILF lesz a kihívó, és kiderült, hogy egy kissé lelkében megtört, gyenge nő az illető.

Remélem azért mindkettőtöknek jó volt. Egyáltalán nem baj, ha nem folytatjátok, de ezt akkor sem lett volna szabad kihagyni...:) (és korrekt, visszafogott volt a beszámolód!)

2017. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%
Kedves Kérdező, köszönjük a korrekt beszámolót!Tapintatosan írtad le a találkozót,és láthatjuk,hogy a "ne ítélj elsőre" itt is mennyire igaz.
2017. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
22%
KAMU!!!! :D hahahahaha
2017. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
64%
Miért lenne kamu?Velem is történt már (nő vagyok) hasonló történet, egy kicsit más "forgatókönyvvel".
2017. febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
28%
szánalmas kamu szar sztori
2017. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!