Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-22 éves csajok, pasik! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 éves csajok, pasik! Ti Hányszor szexeltek egy nap? Ki szokta kezdeni és hogy? Illetve a nap mely időpontjában?

Figyelt kérdés
Van hogy hosszan elnyujtjatok, hogy felkelés utan az ágyban lassan kezditek el? Vagy mikor elkezditek, akkor hirtelen kezditek el es hamar is végeztek?
2017. jan. 25. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban élek ugyan, együtt a párommal, de hetente sajnos max 1-2 szex van. Egyre nehezebben viselem, de szeretem. A magam részéről megteszek mindent, kényeztetem ha csak engedi..szex közben is MINDIG elmegy, általában többször. Lehet, hogy a méretemmel van baja, túl nagy vagy fáj neki (néha ezt látom rajta, olyankor mindig lassítok és úgy csinálom, hogy neki jó legyen) csak nem akar megbántani, vagy más az igénye nem tudom. Bocsi, hogy hosszabb lett. 21/F
2017. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Amikor otthon vagyunk a barátnőmmel, csak akkor veszem ki belőle amikor vécére megyek.
2017. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan lehet hosszabbat is írni!😊 Azt is írjátok le pontosan hogyan kezditek el! Ki szokta es hogy elkezdeni?
2017. jan. 25. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nullaszor:'D 19/L
2017. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nulla. 22F
2017. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-3 alkalom. Hajnalban, délelőtt és este. Van mikor én van mikor párom. 23 L
2017. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0.
2017. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszersem pedig volna ra igeny :D

24F

2017. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!