Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit mondjak neki mégis? Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki mégis? Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Elhatároztam ,hogy odamegyek álmaim férfijához. Már többször szemeztünk,meg egyfolytában néz és mosolyog ,ha ott vagyok. Nagyon tetszik nekem. Lehet elég gyerekesen hangzik ez az egész,de már unom ezt az egészet,hogy nem jutunk semerre. Ha ez segít én 26/N vagyok ő 35körüli lehet. Egyébként nem nézek ki 26 évesnek. Ma megállítottak és megkérdezték ,hogy elmúltam e már 18. Lehet,hogy ezért is nem ,mert megszólítani eddig,mert azt hitte kiskorú vagyok?

Szakmáját leírom privibe,akit izgat. Nem akarom,hogy magára ismerjen. Szóval mit mondjak neki? A szia után


2017. jan. 25. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Valami sablon ismerkedős szöveget?
2017. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!