Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy mondás miszerint "a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy mondás miszerint "a nő verve jó". Viszont szerintem a legtöbb nő ezt nem igényli. Sőt nem is szereti a többség. Akkor miért mondják mégis némelyek? Általánosítanak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én sem igénylem.:-D
2017. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondja. Kocsmák táján hulla részegen talán. Egy részeg véleménye meg kit érdekdel?
2017. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
"Van egy mondás miszerint "a nő verve jó". Viszont szerintem a legtöbb nő ezt nem igényli. " Brit tudós vagy? :DDD
2017. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2, Nem egy embertől hallottam már. Ezek szerint neked új, de hidd el sokan mondják.
2017. jan. 23. 12:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Abból az időszakból származhat a mondás, amikor még úgy gondolták, hogy a férj feljebbvaló a párkapcsolatban. A mondás arra utal, hogy ezt a felsőbb szerepet meg kell őrizni. Gondolhatunk arra, hogy néhány nő még ma is "uramnak" mondja a férjét. Ma már egyre többen gondolják úgy, hogy a két fél egyenrangú, így a mondás idejétmúlt, a családi erőszakot a törvény - elvileg - bünteti.
2017. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondják, mert ők már csak ennyit tudnak egy nővel kezdeni.

Amit egy nő igazán igényelne, azt pedig már évek óta nem tudják nyújtani havonta egyszer sem.

2017. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

2, nem vagyok brit tudós, egyszerű megfigyelés. :)

5, igen ez már idejétmúlt. szerintem már kevesen is vallják.

2017. jan. 23. 13:02
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Mik ezek a kérdések mostanában? :'D
2017. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Boltban dolgozom, ahova sok öregember járkál, mindig mondják, hogy pénz számolva, asszony verve... há nemtom, régi öreg, vicces akar lenni.
2017. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Aki ezt mondja, gondolom nagyon magas lehet az intelligenciája, egy igazi úriember és biztos szerelmesek belé a nők...

Eleve egy férfi egy tőlebb gyengébb nőt nem üthetne meg mert az nem férfi hanem egy gyáva k..csög aki visszaél az erőfölényével.

Veréssel semmit nem lehet elérni legyen az nő, gyerek vagy állat az erőszak csak felelmet és gyülöletet szül.

Bár nyilván egyszerübb lekeverni egy sallert egyeseknek föleg részeg disznóként.

Nem tudom kérdező te most ezt komolyan kérdezted-e tőlünk, hogy ez normális e es te is igy tervezed majd nevelni az asszonyodat vagy csak polgárpukkasztásként tetted fel a kérdést.

Gondolom a férfiak ugyis lefognak pontozni föleg akik szeretnek verekedni.

2017. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!