Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek belemenni a szexkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek belemenni a szexkapcsolatba, mert hátha beleszeretek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi kollégám, akivel fél év ismeretség (mindössze pár mondatot beszéltünk) után derült égből a villámcsapásként lefeküdtem egy buli után. Megbeszéltük, hogy lehetne folytatása érzelmek nélkül. Én is benne lennék, mert jó vele, jól néz ki, de attól tartok, hogy beleszeretek, és azt nagyon nem akarom, ugyanis férjnél vagyok. A férjem mindenről tud, nem a szexkapcsolat rész tehát a gondom.
2017. jan. 26. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Az igen :D hat ommm valj el.
2017. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem válunk. Nyitott kapcsolatot beszéltünk meg már a legelején, csak épp eddig nem volt senkink egymáson kívül. Vagyis de, részemről egy plátói fellángolás, de akkor szenvedtem, mint a kutya, és azt nem akarom újra.
2017. jan. 26. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod te, hogy mit akarsz elkerülni...akkor miért nem kerülöd el?
2017. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy kicsit olyan, mintha engedélyre várnál. Ez a te döntésed. Pontosan tudod, hogy mik lehetnek a következményei. Mérlegelj. Biztos megéri ez?
2017. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kollégád?

Ha beleszeretsz, vagy válás lesz, vagy dob, mint egy szexuális segédeszközt,mert nem akar többet, vagy valamelyikőtök melohelyet vált.

Mérlegelj.

Miért nyitott kapcsolat?

Mennyi idős vagy?

Ferjeddel nem jó a szex?

2017. jan. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, talán nem kéne belemennem. 30 felett vagyunk, a férjemmel évi kétszer bújunk össze, ő nem igényel többet, ettől függetlenül tökéletes az összhang.
2017. jan. 27. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Évi kétszer? Egyszer télen, egyszer nyáron? Ne röhögtess már... Nem nyolcvan évesek vagytok! Ő csak a barátod! Egyébként nem is értem... Egy egészséges férfi kívánja a szexet. Ha nem is minden nap, de hetente 4-5 alkalommal mindenképp! Magamból indulok ki.

Nem mellesleg egy jó kapcsolat alapja a jó szex.Ez mellett is lehet rossz egy kapcsolat, de ha ez nincs meg, akkor nem párkapcsolatról beszélünk. Főleg a harminc-negyvenes éveitekben... Ne viccelj már. Válj el és élvezed az életet, legyél boldog!

2017. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A házasságodról inkább nem mondok semmit. Ti tudjátok.

Viszont ha te nem vagy képes külön választani az érzelmeket a szextől, ha nálad benne van a pakliban, hogy érzelmeket is táplálsz a másik irányába, akkor ne menj bele szexkapcsolatba. Mert nem való neked.

Szexkapcsolatba csak olyan menjen bele, aki szét tudja a kettőt választani.

2017. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!