Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti belemennétek úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti belemennétek úgy egy szexkapcsolatba, ha a fiú odafigyel rátok és nem használ ki benneteket?

Figyelt kérdés
Illetve nem csak a szexről szólna, hanem akár kisebb apróságok is. Amolyan barátság extrákkal dologra gondolok.
2017. jan. 21. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2017. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%

A barátság extrákkal ugyanúgy szexkapcsolat

És ez a dolog egy bizonyos tisztelet és figyelmet leszámítva igen is csak a szexről szól

Szóval ne legyél kicsinyes

23/F

2017. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Most is olyanban vagyok szeptember óta egy sráccal, akivel egy karra járunk és 2 évvel idősebb nálam.


Heti 1-2 alkalommal találkozás, beszélgetés, ritkábban együtt alvás. Vannak napok amikor egyáltalán nem is beszélünk egymással és más napokon is csak pár üzenetet váltunk sokszor. Mindig csak úgy találkozunk, hogy szexelünk is és sosem megyünk konkrét programokra, általában csak sétálunk egy kicsit maximum, de legtöbbször egyből hozzá megyünk.


Nem vagyunk szerelmesek, csak bejövünk egymásnak, mondjuk én úgy érzem ő kicsit jóképűbb, mint amilyen szép én vagyok. A szexet nagyon élvezzük. Nekem ő a második, előtte egy rendes barátom volt két évig középiskola alatt.

Suli és (megélhetés miatt kötelező) diákmunka mellett amúgy úgy érzem nem is lenne időm többre, mint ami most van. Főleg emiatt van az hogy elfogadom most ezt a fajtát.


Fizikai intimitásra, csókra, ölelésre, bújásra, szexre, orgazmusra szerintem mindenkinek szüksége van, akkor is ha éppen nincs ideje teljes értékű párkapcsolatra. Ő sem megkúr, hanem úgy érzem bújósan szeretkezünk mindig.

20/L

2017. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Én nem mennék bele, ha nem járunk folyton arra gondolnék hogy csak kihasznál hogy "könnyítsen magán".Volt alkalmam hogy sexkapcsolatba kerüljek mondhatni a város legmenőbb pasijával, aki ráadásul szörnyen tetszett, de úgy éreztem ez nem helyes, és inkább nem tettem meg.Később nagyon örültem, mert kiderült hogy minden kis tinit (meg a csúnyákat is) hordta haza..A barátnőm is sexkapcsolatban van egy pasival, és nem érzi azt hogy ez 100%-osan boldogságot nyújtana.De a te helyzeted egy kicsit más, ha törődnél vele biztos jobb volna az egész dolog, bár egy igazi nő ilyenekbe nem menne bele.
2017. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak szexről szól az már nem szexkapcsolat hanem szeretői viszony.. A kettő nem ugyanaz... 23 L
2017. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

5:

Abban ugyanaz, hogy nem vagytok szerelmesek egymásba és nem vagytok állandóan együtt és csak olyankor találkoztok amikor szex is van.

2017. jan. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Belementem, eddig (kb. fél éve) működik. Napi szinten beszélünk, elmegyünk sétálni, futni, biciklizni, kocsikázni, mint a szimpla barátok, csak zárt ajtók mögött működünk máshogy.
2017. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, ahogy a 3.valaszolo leírta, talán igen.
2017. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Tudok én fogni normális pasit is.
2017. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
bele. Mostani barátommal is így kezdődött, az más kérdés hogy utána átalakult szerelemmé, de eleinte működött csak szexkapcsolatként is
2017. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!