Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legutóbbi partneremnek minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legutóbbi partneremnek minden szex alatt végig folyamatosan lüktetett a puncija. Tök jó érzés volt! Ez más lányoknál is előfordul?

Figyelt kérdés

Ilyet még nem éltem. Úgy pulzált neki, hogy ha nem mozgattam a farkamat, úgy is simán elélveztem tőle. Meg úgy sóhajtozott szegény lány, mint aki alig kap levegőt. És nem csak úgy, hogy egyszer elélvez, hanem egész aktus alatt ez volt. Nem volt még ilyen partnerem ezelőtt, aki ennyire élvezte volna a szexet. Hol találok még ilyen nőt? :D

30F


2017. jan. 27. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ez más lányoknál is előfordult, nem te találkoztál az egyetlen ilyen lánnyal picike kis Európa nevű kontinensen csodálatos magyar hazánkban.

Ilyen nőt bárhol lehet találni. Az előfordulásuk mindenhol esélyes. Parkokban, munkahelyeken, egyetemeken, élelmiszerüzletekben, ruházati üzletekben is előfordulnak ilyen nők. Sőt, még cukrászdákban, hamburgeresnél is előfordulhat, mind a vevők, mint az eladók személyében. Természetesen nem tudhatod ránézésre, melyik nő ilyen, melyik nem. De tudományos kutatás által kifejleszthetsz egy módszer, amivel ránézésre is kisebb-nagyobb eséllyel meg tudod állapítani egy nőről, hogy az általad megjelölt kategóriába tartozik-e. Más módszerekkel is próbálkozhatsz, így a szúrópróba szerűen, ennek viszonylag kisebb az esélye, mert, mint írod, eddigi életed során is csupán egyetlen ilyen személlyel volt dolgot. Más módszer, ha korábbi párjától, vagy magától a nőtől próbálod ezt az információt megtudni. Ez a módszer kockázatos, általában nem jó reakciót vált ki a nőből, ha megkérdezed tőle.

2017. jan. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor luktet, amikor elelvezek. 30/N
2017. jan. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megkeresném újra azt a lányt.

Egyszerűbb, mint egy másik ilyent találni.

2017. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1:

Nem értem mit bonyolítod, nem kell ehhez semmiféle tudományos módszer, egyszerűen bedugod a farkad a puncijába és azonnal meg tudod állapítani, hogy ilyen -e :-P

2017. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is szokott lüktetni,főleg miután elélvezek.Szóval igen,ez más lányoknál is előfordul.
2017. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. A fene se tudja, nem szoktam végigpróbálni az összes szembejövő nőt, hátha na bumm valamelyik pont olyan. Lehet, változtatnom kéne a szokásaimon, és nem ilyen elmaradottan gondolkoznom. Mások is mondták már, hogy el vagyok maradva, még a gruppent se próbáltam ki.
2017. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ilyen volt a régi exem hihetetlen forró lüktetés,visszakérdezetem valamiféle állandó sorozatzorgazmus féle.Azt mondja vibrál a csiklója.De ehhez órákon át kellett keményen kefélnem akkor indult be.Persze a férjével soha,ehhez jó szerszám és kémia kell.Elég durva élmény.
2017. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!