Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt már annyiszor megkérdezték...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt már annyiszor megkérdezték, hogy mi a lányok kedvenc póza. De én most kíváncsi lennék, hogy mi a férfiaké, ha van nekik kedvencük egyáltalán? (Minimum 28 évesek, vagy a felettiek véleménye érdekelne elsősorban! )

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Még ugyan csak 21 vagyok, de nekem a kutya, a lovagló, meg amikor az asztalra rakom, és ott dugom meg. :)
2017. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fordított lovagló, sima lovagló, szemből felkapva a levegőben, akkor falhoz nyomva, hátulról állva, lábai a nyakamban, lábak megközölve úgy, hogy rajtam fekszik, akkor fekszem alatta, ő felettem de háttal és alulról dugom. Amazón-pózt is imádom. Hason fekszik, és rajta én, kutya póz és társai.

29F

2017. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 llorTllorT ***** válasza:
hátulról bárhogy ,hason vagy állva de csak ,ha szép formás a popsija.
2017. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Misszionárius az abszolút kedvenc, meg felrakni az asztalra szemből. Szeretem, ha közben át tudom ölelni, meg tudom csókolni, és hallom, érzem a szuszogását, sóhajait a fülemben. Sokkal közelebb érzem magam olyankor hozzá.
2017. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
kutya:D
2017. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 llorTllorT ***** válasza:
0%
varjú D
2017. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ha azt mondom hogy nincs kedvenc ?

Mindig a helyzet adja, ha lovagol az is jó, ha hátulról beteszem a punciba és a fenekére csapok az is jó, ha ugy alakul hgy a kapuban megkívánom állva is beteszem vagy a falhoznyomva az is izgató, ha hason fekszik és ugy rakom be neki hatulrol a punciba és közben lefogom a kezét hogy mozdulni se tud az is jó..

Mindennek megvan a helye, az a lényeg hogy amikor csináljuk akkor azért úgy és azt csináljuk mert azt akarjuk csinálni és nem egy kedvencnek nevezettet ismételünk.

2017. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon tetszett:)
2017. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A nagy kedvenc amikor háton fekszek, és felém guggolva ül a farkamba. Akár szembe, akár háttal van, nagyon élvezem az érzést és a látványt.

A második helyezett az, amikor a lány a hasán fekszik, én pedig ráülök a fenekére és úgy dugom meg. Ilyenkor óvatosan a lány derekára támaszkodom, amit nagyon tudnak élvezni.

35/F

2017. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"face down, ass up" a póz neve, lényegében kutya, de annál sokkal mélyebb és a látvány is szebb... :P 32f
2017. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!