Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy "nincs köztünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy "nincs köztünk kémia"?

Figyelt kérdés
Uj baratnommel egyszeruen nem megy a sex. Nem tud felizgatni. Ilyen meg sosem tortent velem es eleg cikinek erzem. O is... lehet, hogy nincs koztunk az a bizonyos kemia? Nem tudok ra magyarazatot adni es azt sem, mit lehetne csinalni.
2017. jan. 29. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Enis hasonlo helyzetben vagyok vannak pillanatok mikor kicsit hevesebben csinaljuk akkor felizgat de egyebkent meg nincs meg az a bizsergés aminek megkene lennie mondjuk egy csoknal is. Tudom nem szep de volt mar hogy mast képzeltem oda de az se segített.😒 nem tudom nekunk idaig meg az jott be a legjobban mikor hevesebben csináltuk mondjuk ez szerintem csak az én részemről van mert neki mar csók közben is feláll es rettentő rosszul erzem magam😐
2017. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, biztos. Ha meglenne, már attól is ráindulnál, ha megcsókol. Felejtős.
2017. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoval ezt nem erdemes folytatni? Tok jo vele minden. Nagyon jol indult. De azt hiszem, testileg egyaltalan nem vonz. :(
2017. jan. 29. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor pedig ez hosszú távon nem fog működni. Nekem is volt már ilyen. Végül barátok maradtunk.


N

2017. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Próbáljatok intimitást vinni bele. Nem a szex közben, hanem a kapcsolatba. Beszélgessetek, fekve az ágyon, egymáshoz bújva, simogassátok egymást. Fel kell oldódnia annak a félnek, aki ilyenkor nem izgul rá a szexre. Gondolom szorong, legalább is velem ez volt. Ebben nincs semmi különleges, ha jól érzed magad vele, akkor jó vele. Ha pedig jó hosszú előjátékokat tartotok, és sokat vagytok kettesben, jellegtelen helyen, ahol egymással tudtok csak beszélgetni, gesztusokat tenni a másik iránt (megszólal egy dal, megszorítod a kezét vagy megsimítod az arcát, közel hajolsz hozzá, és belemosolyogsz a szemébe.... ne gondoljatok nagy dolgokra, csak amiből ő tudja hogy szeretitek!)
2017. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ötöske olyan szépeket ír...de komolyan! 😇
2017. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!