Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem nem érint meg, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem érint meg, nem sexelünk csak ha én kezdeményezek csak akkor, kb 1 éve igy megy, most jön a harmadik baba 20 hetes vagyok, de én kívánom meg szeretem. Nem figyel rám úgy kezel mintha 60 éve lennénk együtt. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%

Azt ugye tudod, hogy a férfiaknak nem ennyi az igénye!

Nem lehet hogy van valakije?vagy eljarkal valahova?

Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de előbb utóbb unalmas lesz minden, ettől független persze szerethet.

2017. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
24%

Örülj neki!


Rajtam állandóan lóg, és minden nap, minden órában és bármikor akarna velem szexelni! Tök mindegy hogy nézek ki, bármiben lehetek és bárhogy nézhetek ki! :D

Azt mondja nekem az áll a legjobban, és úgy akar látni, hogy nincs rajta semmi! :D

2017. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt 3 éve házasok , utolsó válaszolónak örülj neki nincs ezzel gondod maradjon is úgy :) ... nem vagyok elhízva egyébként most oké kismama vagyok nyilván szedtem fel plusz kilót , mindig leadtam mikor megszültem
2017. jan. 29. 09:43
 4/16 anonim ***** válasza:
Pedig nincs vonzóbb egy állapotos kismamánál.
2017. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 5 év alatt ez a harmadik gyerek, ergo az együttlétetek, pláne a házasságotok a terhességekről meg a babázásról szólnak. Szerintem gyors volt a tempó, egy gyermeknevelő közösséget alkottok, házasságnak, intimitásnak nyoma sincs. Biztos, hogy ő ezt a lovat akarta, és nem kifelé kacsingat?
2017. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hová kacsingathat sajnos.... de megérzem amúgy , de nem jár sehová munka után ... eddig 5 év alatt mindig vitáztunk de sexxel nem volt gond csak most 1 éve, folyton én kezdeményeztem de már nem engedi a női büszkeségem
2017. jan. 29. 11:48
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más hátra, mint előre, ülj le vele beszélni, hogy mi a gond, és hogyan tudnátok javítani rajta. Nagyon más lehetőség nincs, ha elmondod nyíltan a problémád, lehet ő is észbe kap.
2017. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
sajnos már sokszor probáltam vele beszélni de mindhiába . Ha már mondom neki beszélni kéne , már nem tetszik neki a szemét forgatja .. sajnos nem csak a sex nem müködik a kapcsolatunk se , ha sírok nem vigasztal meg , legtöbbször flegma velem , ha úgy érzi rosszat tesz velem kapcaolatban akkor adni akar egy szájra puszit , gondolom ne gondoljak rosszat
2017. jan. 29. 12:11
 9/16 anonim ***** válasza:

"Eddig 5 év alatt mindig vitáztunk de..."


Nincs de. Ezt elcseszted. Sajnálom. Eleve a terhesség, kisgyerek egy stressz faktor egy férfinak. De még veszekedés is?


A kapcsolatotoknak kicsengettek. Ezt már nem nagyon lehet helyrehozni, elhidegült tőled. Soha nem láttam még pasit aki innen visszafordult volna.

2017. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem még itt a beszélgetés nem jó út. Ez valahogy nem így megy, hogy beszéljük meg, hogy jó legyen, hogy legyen vágy. Ahogy viccről sem lehet megdumálni, hogy nevess őszintén.


Ami itt nálatok van tutira az amunka, hogy attól nyilván kész van, otthon sem tudom mennyire tud regenerálódni, mennyire tudod addigra megcsinálni a dolgokat mire hazaér. Vagy ott is még csak a teendők.

2017. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!