Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti szeretitek ha egy lány idönkénk kicsit túlfütött szexuálisan?

Figyelt kérdés
Nem csak néha egy egy nap hanem néha de akkor akár egy hónapig minden este menne. Ez visszataszító tud lenni vagy ellenkezöleg?

2017. jan. 30. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez mégis hogy a *****ba tudna visszataszító lenni bármelyik pasinak? :D
2017. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vonzó max az lehet a baj ha a másik fél nem brja a tempót :D
2017. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a pasidnak ez nem jon be akkor mar erzed hogy nem jol valasztottal.
2017. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én a Jégcsapkirálynőket szeretem...
2017. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló

Pont ezért kérdeztem mert gondolom sejtitek h magamrol beszélek

Észre vettem h a páromnak van mikor sok egy kicsit.. Most akkor velem vagy vele van a baj? :D

2017. jan. 30. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Így általánosítva eléggé értelmetlen kérdés. Ha konkrétabban leírtad volna, miről van szó, akkor lehetne válaszolni rá.

Nőként én is túlfűtöttnek érzem magam olykor. De ez helyzettől, életviteltől, külső behatásoktól, férfitól függő.

Amikor jól mennek a dolgaim, nincsenek problémáim, mondhatni, egy kedvező szinten konstans az életem, akkor van időm, energiám a szexualitásomra figyelni. Ha ilyenkor nem tudom levelezni felgyülemlik szexuális vágyam. Ha letudom vezetni, akkor pedig élvezettel szeretném addig nyújtani ezt az időd, amíg lehet. Mert tuti, ismét szül valami problémát az élet, hogy keresztbe tegyen a kellemes napoknak.

2017. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Honnét tudjam ?

Lehet nem kéne pont minden nap, van mikor egy nap 6x kell

2017. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Csapjál fel prostinak kiscsaj!
2017. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló

Ha csak ilyen baromságokat tudsz hozzáfüzni inkább maradj csendben

2017. jan. 30. 20:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de szerintem egy normális féfinak imponál ha egy nő folyamatosan mászik rá mert szexet szeretne. Sztem alapból kb minden férfi arról álmodik hogy a barátnője mindig akarja csinálni és kezdeményezzen is. Lehet én vagyok rosszúl programozva 😆 31F
2017. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!