Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányként lehet análozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányként lehet análozni vagy inkább várjak vele?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már szexelni de inkább várnék a szüzesség elvesztésével viszont van most egy barátom aki már nem szűz és beszéltük, hogy lehet ki kéne próbálni az anált. Amikor maszturbálok néha izgatom a fenekemet is amit nagyon élvezek. Mire számítsak az anális szexnél?

Csak normális válaszokat kérnék! Köszönöm! :) 18l


2017. jan. 31. 07:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%

Arra hogy abban a nyilásodban fog turkálni amin kitolod a sz*rt és előtte vagy utána az a farok a szádba fog kerülni némi ondoval karöltve...

Ja és elképzelhető hogy borzasztóan fog fájni mert ügyetlenül csinálja mondjuk ez az utóbbi már kèt esélyes :D

2017. jan. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%

Anál elsőnek szerintem tökéletes.

Mi is így csináltunk elsőre...másodikra és harmadikra is :D

2017. jan. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod elveszteni a szütességed, de az anál szex mehet nyugodtan? Mi itt a logika, ennyi erővel betehetné előre is. Persze hivatalosan azután nem vagy szűz hogy a pénisz a vaginába került, de anális szex után biztos nem mondanám azt hogy szűz csaj. Mindegy, ezen kissé megakadtam.


Elsőre fáj, nagyon lassan csináljátok, óvszer+sikosító bőven, nem kell sajnálni. Előbb ujjal próbálkozzon, ha 2 de inkább 3 ujj kényelmesen befér behelyezheti a hímtagot.

2017. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nézőpont kérdése de szerintem ha nem megy be a rendes helyre akkor szűz maradok :)
2017. jan. 31. 07:32
 5/25 anonim ***** válasza:
43%

ma 07:32

Remélem a következő lánynak akit megismerek annak nem ilyen lesz a nézőpontja mert tuti a falat lekaparnám kinomban hogy ilyen buta vagy :D

2017. jan. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk a 7:32, pont a kérdező. Mivel ezt sikerült neked leszűrni, így te sem vagy sokkal okosabb..... De ha ő análba akarja, hát csinálja. Kérdező, én imádnálak. Az a fontos, hogy akard és megfelelően fel legyél izgulva. Erre szánjatok időt.
2017. jan. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
Bárcsak az én barátnőm lennél
2017. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Elég jó hozzáállás valljuk be... miért nem tanítod meg erre a nő társaidat ?
2017. jan. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

Én nem szólom le, hogy ezt akarod, kicsit furcsa, de unalmas lenne a világ, ha egyformák lennénk. ;)

Arra vigyázzatok, hogy a megfelelő síkosítás meglegyen, és hogy főleg az elején nagyon óvatosan csináljátok!

És análszexnél alap a gumióvszer, ha nem akarjátok, hogy a barátod farka esetleg csúnyán begyulladjon.

2017. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Síkosítóval addig tágítson szépen lassan, amíg két ujja könnyen be nem megy, addig farok ne legyen, mert fájni fog. Körkörös mozdulatokkal masszírozza a belső izomgyűrűt, lassan.
2017. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!