Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányként lehet análozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányként lehet análozni vagy inkább várjak vele?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már szexelni de inkább várnék a szüzesség elvesztésével viszont van most egy barátom aki már nem szűz és beszéltük, hogy lehet ki kéne próbálni az anált. Amikor maszturbálok néha izgatom a fenekemet is amit nagyon élvezek. Mire számítsak az anális szexnél?

Csak normális válaszokat kérnék! Köszönöm! :) 18l


2017. jan. 31. 07:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Figyelj, te tudod... De akkor már miért nem normális helyre helyezitek a dolgokat?
2017. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

A hülye tűzoltó haverom jutott az eszembe, amikor kérdeztem tőle:

-Sanyika!A másik lukat próbáltátok már?

-Á még nem, mert nem akarunk gyereket..........

2017. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%
Hát, jobb, ha előtte lenne egy-két hagyományos orgazmusod.
2017. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
45%

#13:

A legtöbb nőnek, aki szereti az anált, van tőle orgazmusa ;)

2017. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%

Ezek szerint a szüzesség csupán a szűzhártyában merül ki? Értem. De kis buta vagyok... :( Azt hittem, hogy valamiféle lelki/érzelmi vonzata is van...


28/N

2017. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
22%

#15:

Kis buta vagy :-P Akkor nem szűz egy lány, ha farok volt a hüvelyében ... ebben nincs semmi lelki dolog :-P

2017. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%
#16-os: Milyen igazad van. Én kérek elnézést... Sajnálom, hogy bizonyos, jelentéktelen dolgok mögé képzelek némi lelkiséget. :D :D :D :) :P
2017. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

De miért akarsz szűz maradni? Ha lenne is kivel csinálod. 18 éves vagy. Simán mehetne.

Nem tudom, de nekem is elég hülyén jön le ez az egész.. és nem azért mert anál ellenes vagyok.

2017. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
27%

#17:

Ja! Felvilágosítalak, mert ma ilyen kedves hangulatba vagyok: a szüzesség egy állapot, mégpedig az az állapot, amikor még a női nem szerveben nem járt férfi nemi szerv. Ennyike, tisztán fizikai dolog. Független attól, hogy ez szerelemből, vagy csak vágy csillapításból, kíváncsiságból történik e; független a szűzhártyától, annak meglététől, vagy nem lététől.

2017. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
63%
#19 inkább ne menjünk bele, oké? ...
2017. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!