Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mit csinálnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit csinálnátok egy hármas felállásban? (2 fiú,1 lány)

Figyelt kérdés
Két barát egy idegen lánnyal,2 tök random személy,esetleg egy pár +1 idegen vagy egy pár + 1 haver?? :D
2017. jan. 31. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Dugnám meg szsopatnám a csajt :D Ha nagyon akarja a csávó, akkor hozzám is nyúlhat.
2017. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Elzavarnám a 3,14csába a másik srácot. :)
2017. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát az biztos, hogy lenne olyan,hogy egyszerre dugjuk punciba és análba a hölgyeményt :D

(persze ha azt a hölgyet vonzza az anális szex.)

Meg mivel én személy szerint biszexuális vagyok ezért a férfit megkérném, hogy velem is foglalkozzon :D

Pontosabban análisan és, hogy én kényeztethessem szájjal :D

2017. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
# 3, akkor mit csinál a csaj? :D
2017. jan. 31. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
semmit, nem mennék bele hármasba fiúval a fas*t ilyen téren kicsit sem szeretem, az még belefér, hogy 1 lány csatolhatóssal tol engem, én meg közben a másik csajt, nah de 2 pasi, fúj.
2017. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Leginkább amit a lány szeretne.Vagy ird meg mire gondolsz pontosan.?
2017. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező :D

Hát addig tudna ő a farkammal csinálni akármit :D

Szóval ő is kitudna elégíteni szájjal vagy magának is feltudja dugni :D

(3-as voltam :D)

2017. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én imádom amikor a másik sráccal szendvicsben dugjuk a csajszit. Számomra a legnagyobb élvezet, amikor én dugom a lány popsiját, és hát tény, hogy elég alaposan meg szoktam dolgozni :)
2023. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!