Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért r***ncozzák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért r***ncozzák le azt a lányt aki bele megy egy egyéjszakásba úgy hogy tudja hogy csak egyszeri lesz?

Figyelt kérdés
Pl nekem van egy srác aki tetszik de nem lennék benne egy komoly kapcsolatba mégis kívánom akkor én miért vagyok r***nc? Nem értem... Igen lefekszek vele nekem is vannak igényeim és ki is elégítem őket ez másokat miért zavar?
2017. jan. 31. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Az irigyseg, mind ferfi, mind noi oldalrol. Azok teszik a megjegyzeseket akik ezt nem merik megtenni (barmi okbol).
2017. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem zavar, én is voltam ilyen helyzetben nőként.
2017. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Irigység, és jönnek kárpótlásul az erkölcsi, lelki tököm dumával, hogy mitől jobb úgy élni.
2017. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem míg több kilincset fogsz meg mint f-t addig, nincs ok arra hogy használják a fent említett szót. Tök okés ha vannak ilyen kapcsolataid az életed során, miért is ne legyen, de vannak az abnormális esetek akik szó szerint nem tudnak nyugton ülni és mindig tele akarnak lenni, na az én szótáramban azok a rbancok. Kulcsszó a mértékletesség :)
2017. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
80%

Mert a társadalom nem fogadja a nők részéről az ilyen viselkedést, azért.


Két dolgot tehetsz: vagy megpróbálsz megfelelni a társadalomnak, vagy nem foglalkozol vele.

2017. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%

Mi férfiak imádjuk az ilyet... dugni. De komoly kapcsolatra soha, semmilyen körülmények között.

Miért?

Mert egy r%banc, és mindig az marad, és lesheted, hogy a tiéd-e a gyerek....

2017. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

Van egy gonosz vicc, ami eszembe jutott...

Képzelj el egy kulcsot, ami minden zárba jó, az elég jó kulcs, mi?!

Most pedig egy zárat, amit bármilyen kulcs kinyit... Az eléggé béna zár, nem?

--

Amúgy nekem is fura, valamiért a társadalom a férfiak részéről ezt egy "menő" dolognak gondolja, a nők részéről pedig a kérdésben leírt szóval jellemzi...

Lényeg, hogy magadnak felelj meg, és ne a társadalomnak akarj mindenképp.

Amúgy az ősi egyházi értékrend azt mondja, hogy szexuális kapcsolatot csak házasság után létesíts, sőt, van olyan nézőpont is, hogy csak csók is csak utána megengedett, de még olyat is olvastam, hogy már a kéz megérintése is házasságbeli dolog, ha az szerelmi célzatú.

Szóval, eléggé nehéz megtalálni az igazi igazságot...

20/F (van egy 15/L barátnőm másfél éve)

2017. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Mert ez a "r**anc szó általánosan elfogadott jelentése. A kérdés inkább az, hogy a társadalom milyen morális jelentéstartalmat tulajdonít a szónak.

Fura, hogy mindenki az irigységet hozta fel. Aki nem ért egyet mással egy erkölcsi kérdésben, az feltétlenül irigy? Azt hiszem, hogy erre mondják: mindenki magából indul ki.

2017. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Mert ezt hívják úgy.
2017. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Mert az ilyen nők nem kellenének komoly kapcsolatra akik fűvel fával kefélnek. Esetleg nekem is csak egy éjszakára. Biztos jó leszel te is valami igénytelen srácnak.
2017. febr. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!