Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért r***ncozzák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért r***ncozzák le azt a lányt aki bele megy egy egyéjszakásba úgy hogy tudja hogy csak egyszeri lesz?

Figyelt kérdés
Pl nekem van egy srác aki tetszik de nem lennék benne egy komoly kapcsolatba mégis kívánom akkor én miért vagyok r***nc? Nem értem... Igen lefekszek vele nekem is vannak igényeim és ki is elégítem őket ez másokat miért zavar?
2017. jan. 31. 21:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%
Mert az vagy. Aztán híred megy, mindenkinek csak arra kellesz, semmi másra. Aztán rájössz, hogy senki sem akar többet, jön a nagy ötlet, szülsz valamelyiknek. Aztán úgy sem kellesz majd. És ott állsz 1 gyerekkel, kopasz inával.... A nagy világba és szidod a férfiakat, hogy csak kihasználtak.....
2017. febr. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Mert az ilyen lányok ri bancok. Kapcsolatban is simán félrekefélnek, amint alkalom adódik rá.
2017. febr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jól esik, csináld! Felnőtt nő vagy. Engem nem zavar. Én a tartós párkapcsolat híve vagyok. De sajnos eddig mindig olyan ferfiakat fogtam ki akik nem hozzám valók.
2017. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
Kérdező, ne fogadj el tanácsot olyantól, aki 20 évesen 15 éves kislányokat dug khmm. Fúj????
2017. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%

Egyszerű az egész magyarázata!

Nagyon sok ember fogalomzavaros!

Ha valaki szereti a szext, de nem anyagi haszonszerzesből vagy létfenntartàsként csinálja akkor az szexcentrikus!

De ha valaki ebből él és szinte bárkivel akkor r.banc!

2017. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
mert az emberek imádnak ítélkezni, imádják, hogy jobbnak érezhetik magukat a másiknál. meg kielégületlenek és besavanyodottak és sz ar az életük, ezért másokéval foglalkoznak.
2017. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na és ha nem tudjátok, hogy hány férfival volt elöttetek, vagy hogy volt e egyejszakas kalandja és esküvő meg 3 gyerek után kiderül, akkor elhagyjátok, mert egy ribi úgysem javul meg????????@??!?!?!?!?!??@?!?!
2017. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%

Ki nem sz.rja le más véleményét..?!

Nekem is volt egyéjszakás kalandom (bár sose vadidegennel), ennek ellenére sosem csaltam meg egyik partneremet sem, nem kacsingattam másra, ha együtt voltam valakivel, hiszen ezeket akkor "követtem el", mikor egyedülálló voltam. Most pedig boldog családanya vagyok, akinek csak a férje kell.

2017. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
94%

"ost pedig boldog családanya vagyok, akinek csak a férje kell."


És a férjed tud a dolgaidról?

Mert a környezetemben eléggé megy a vetítés, hétvégén futottam bele volt középiskolai osztálytársam férjébe.

A pali abban a hitben van, hogy a felesége előtte két férfival volt.

Közben meg boldog-boldogtalan tolta.

2017. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!