Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány tényleg nem csinálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány tényleg nem csinálja jól, vagy nem szereti?

Figyelt kérdés

A szopàst?

N


2017. febr. 1. 01:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Én még nem találkoztam olyannal, aki ne szerette volna. A technikában már nagyobb a szórás.
2017. febr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

egyetlen nővel voltam együtt eddig aki valóban tudta hogy kell. Azóta egyik se tudta megközelíteni se azt amit ő művelt...


kár h futó kaland volt x)

2017. febr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

A csecsszopásra gondolsz? Abban igen jó vagyok!

1, L

2017. febr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak az volt a bajom,hogy mindegyikük fogazott és a makkomat nyalták csak,mert hogy nagy a méretem,de szerintem meg éppen nagyobb az átlagnál,mert ezzel nem ily észtek meg senkit :D 20/F
2017. febr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig egy nő sem engedte magát kinyalni se, mert szerintük "undi", így gondolhatod, mi volt a szopás kérdésével. Nem hiába mentünk szét eddig mindegyikkel. Szexuális élet színesítése abban kimerült náluk, hogy a szürke ágyneműt átcseréltük virágmintásra. :(
2017. febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb tanítható, de van néhány abszolút antitalentum igen
2017. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem mondom, hogy mindig csak azt csinálnám, de szívesen teszem. A reakciók alapján nagyon is élvezi az, aki a másik végén van...
2017. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen teszem, főleg úgy, ha látom a párom arcát közben. Élvezet nézni :) Az mondja jól csinálom, remélem így is van.
2017. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is teljesen változó...tudnék példákat pro és kontra, de minek. Van aki szereti, van aki nem, van aki fél tőle, van aki béna, van aki profi, van aki tanítható, és van aki nem...pont mint a puncinyalással.
2017. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Általában nem csinálják jól, de azt hiszik, hogy mekkora királyok (királylányok :-P ) benne :-D
2017. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!