Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti elmondanátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elmondanátok a barátotoknak ha lenne vibrátorotok és fiúk mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

A mostani barátommal 5 hónapja vagyunk együtt és elég sokat vagyunk nálunk! Mindig dugdosom, hogy meg ne lássa! Mi lenne ha meglátná? Vagy mondjam meg neki, hogy van?

Srácok ti mit szólnátok hozzá ha megtudnátok a barátnőtökről, hogy van játékszere?

25N


2017. febr. 1. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Először szerintem zavarna a dolog hogy biztos nem vagyok elég jó neki de ha ezt le tudjuk tisztázni akkor semmi gond nem lenne :) szóval mondja el inkább ezen a véleményen vagyok.

23f

2017. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna. Mi is szoktunk önkielégítést csinálni kapcsolatban is.
2017. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

elmondja. érdekel, miért van. s megbeszéljük


39/f

2017. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

1; miért legyek féltékeny egy eszközre?

2; természetes, higy ha nem találkozunk egy ideig, és bvan közben vágya, akkor kielégíti.

3; én is vettem már csiklóizgatót kedvesemnek. Szeretem, ha minél nagyobb és több az orgazmusa

4; de ez én vagyok. Vannak lányok itt az oldalon, akiknek a párjuk farokverése megcsalás. Miért ne lehetne ilyen pasi is?

2017. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalan nem zavarna sőt izgalmas jatszadozásba fognák vele!
2017. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi szégyellnivaló, én nem dugdosom meg tudja is, hogy szoktam használni mert olyankor mindig az ágy környékén van a doboza. :D Mondd el neki nyugodtan.
2017. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2017. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért kell dugdosni? Egyszerűen mondd meg neki. Ha féltékeny lesz egy vibrátorra, akkor gondolom a nőgyógyászra is az lesz majd. Sok mindent elmond az egy pasiról.
2017. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel együtt választottunk ki, egy farokra húzható vibrációs játékszert, mivel szerettük volna valamivel felfrissíteni a szexuális életünket.


Hát, be kell valljam nem volt rossz döntés, de úgy meghozta a kedvünk, hogy már nem sokszor van elővéve, hanem az igazit használjuk egyre gyakrabban, mint, ha ma is 18 éves tinik lennénk. ;)

2017. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis dolog, nem kell titkolni, szegyellni.
2017. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!