Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk is be tudnak "nedvesedni"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is be tudnak "nedvesedni"?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet hogy ha a baratnommel vagyok es mondjuk fekszunk az agyban smarolunk es az olemben ul kozben mar annyitol is "nedves" leszek

Szoval olyansmi cucc lesz a farkamon mint a sperma de ez tok atlatszo ragados

Ha nagyon bennevagyunk a boxerom is tiszta olyan lesz

Ez normalis?

Vagy mi okozza ezt

Picit zavaro hogy ha odanyul a baratnom akkor tiszta ize vagyok ott lent



2017. febr. 2. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt előváladéknak hívják.
2017. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az előváladék. De nem biztos, hogy normális, hogy ennyire nyálkás vagy... Hátha valaki többet tud mondani, mint én. Bár én az előváladékra tippelek, és ha jobban fel vagy izgulva, akkor méginkább ömlik belőled, hacsak nem attól mész el, hogy az öledben ül. :D
2017. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem kell ugy gondolni hogy folyik kintha elmennek csak olyan nedves...

De pl mikor elkezdi kezzel csinalni akkor meg mar full szaraz..

Csak ha felizgulok lesz ilyen es nemkell sok hozza

2017. febr. 2. 19:54
 4/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy te? 12? Ezt jobb helyeken 8. osztályban már tanítják..... :v
2017. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

19vagyok.

Nem volt meg baratnom ezert nem tapasztaltam meg ilyet.

Igen tanították valoszinu de attol meg kehet kerdezo szerintem azert van ez az oldal:)

2017. febr. 2. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de 19 évesen elég tudatlan vagy. De ezt ne bántásnak vedd, bár azért nem ártana jobban tisztában lenni a saját testeddel ennyi idősen, pláne, ha már ott tartasz, hogy barátnőd van és együttlétre kerülne sor.

Előváladéknak hívják, száraz szerszámmal a fiúk sem tudnak együtt lenni egy lánnyal, mint ahogyan a lányoknak is be kell nedvesedniük, hogy ne fájjon. Erre szolgál az előváladék. És igen, tök normális, hogy még az alsód is olyan lesz. Mint ahogyan mi lányok is olyankor "tocsogunk", ha be vagyunk izgulva kellőképpen.

De ezt már kb. 14 éves korban tudják a fiúk, legalább is tisztában kéne vele lenniük. És ez nem azon múlik, hogy voltál-e már lánnyal vagy sem. Attól még utána járhattál volna, vagy jobban odafigyelhetnél a suliban...

2017. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez miféle kérdés 19 évesen?Azt azért nem akarom elhinni,hogy nem maszturbáltál még eddig soha..

Feltételezem,hogy akkor a funkciójával sem vagy tisztában az előváladéknak.Mindenképpen nézzél utána még ma!Pont az ilyen éretlen fiatalok teszik ki napi szinten a:"lehet,hogy terhes a barátnőm?" kérdést.

2017. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Valahol igazatok van..

Köszi szépen a segitseget:)

2017. febr. 2. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön leoltani, valószínűleg tudott az előváladékról, illetve ha még nem is, akkor megijedt a túl nagy mennyiségtől, és nehogy már a srác legyen nedvesebb, mint a csaj:) Ez jogos.

Én is írtam, hogy fogalmam sincs, normális-e, de nem hinném, hogy rá kell parázni, hiszen ez az első eseted, és biztosan más, amikor magadnak csinálod, és amikor egy csaj csinálja. A közösülésnél majd a kezemet teszem rá, hogy nem fogod bírni sokáig, és hamar elélvezel. De no para, gyakorlat teszi a mestert.


Ha szeret, akkor szerintem nem lesz számára ciki, sőt, még lehet jobban felizgul.

2017. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 János Gilján ***** válasza:

Ez bizony előváladék. Az előváladék ürülése egyénenként eltérhet. Ürülhet közvetlenül a felizgulást követően, vagy magasabb izgalmi szinten, de van akinek csak az ejakulációja első sugarával ürül. Amint látszik kérdező, a te esetedben már elég korán kezd folyni, míg mások teljesen szárazak maradnak az utolsó pillanatig.

Fontos tudni az előváladékról, hogy a Cowper mirigy termeli, ami a prosztata alatt helyezkedik el. A funkciója a húgycső megtisztítása vizelettől és a PH érték lúgosabbá tétele. Bizonyos mértékben a hüvely PH értékét is lúgosítja, ezért az érkező spermiumok jobb körülmények között tudnak hozzáfogni a megtermékenyítő munkájukhoz.

Fontos tudni, hogy az anyaga NEM tartalmaz spermiumokat, tekintettel arra, hogy őket a here gyártja és tárolja!

VISZONT AMENNYIBEN az aktust megelőzően az utolsó ürítés is ejakuláció volt, akkor a húgycsőben maradt srácokat bizony kimossa az előváladék, így minimális eséllyel ugyan de alkalmas lehet a megtermékenyítésre.

2017. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!