Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem szégyen mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szégyen mennyire csak az anyagiak és a felszín számít a mai lányok jó részének? A több konkrét példával lent.

Figyelt kérdés
Ott van ez az xfaktoros szezonális sztár gyerek az a izé az a Ricsi...instán meg facen is lányok ezrei vannak érte oda hiába ijedne meg a mosolyától még az Élien is mert állítom egy rendes foci nincs... hiába nem tud beszélni és hiába valljuk be alapból nem egy főnyeremény. De mivel szezonális sztár és valószínűleg megszedte magát a műsorral és mivel szezonálisan "híres" ugrálnak alá a lányok pedig állítom ha nem lenne felkapva a porig aláznak mert igénytelen és full buta.
2017. jan. 5. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:

ez mindig is így volt.

pl régen volt egy híres viking harcos akinek az volt a poénja,hogy a haverja feldobta a megszállt faluban talált csecsemőt és ez a faszi a levegőben levágta a fejét.

a vikingek közt ő ezzel az ismétlődő "viccével" egy mulatságos figura volt.

2017. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Látod kérdező, ezért szerencse hogy nem nézek kertévéket (csak sportadókat, mert ott értelmes a műsor) így kimaradok ezekből. Momentán azt sem tudom ki ez a ricsi, akiről szó van :D
2017. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én sem követem csak instán kidobta a közösben és elszörnyülködtem mi folyik ott...

Nézd meg és a lájkok számát... de ha ezred annyi rendes foga lenne mint lájkja tuti boldogabb lenne a gyerek.

[link]

2017. jan. 5. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

#2

Én is így vagyok ezzel. :D

De adom a kérdező véleményét, a sok hülye tinilány benedvesedik az ilyen kis ratyiktól, akik állítom, már attól elsírnák magukat ha erélyesebben rászólnának, aztán meg rinyálnak hogy nem találnak igazi férfit.

Ja, viszont elfelejtettem hogy manapság a lányoknak az a férfi, akinek sok pénze van...

2017. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
77%

Hát elég groteszkül látod. Ez szimpla matematika. Lehet csak 10 ből 1 lánynak tetszik vagy annyinak se, de mivel több százezren látják, így ebből kijön pár ezer akinek tetszik. Meg jössz a foggal is...hát akkor pont nem felszínesek, ha ennek ellenére is jó. ( igen persze "eszméletlen" gazdag lett és CSAK emiatt kell nekik...)


Vannak anyagias lányok meg felszínesek, de a CSAK szó erős túlzás.

2017. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát kérdező. Most megnéztem a linket amit adtál. És csak annyit tudok mondani, hogy: Honvédség. Minimum egy évre. Ott a derék kiképzők megtanítanák neki hol lakik a Jóisten, bár lehet még a nagy tudású és sokat látott, missziókban és különböző háborúkban edződött katonák is nehezen boldogulnának vele és a többi hasonló fiúcskával. :)
2017. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a Ricsi 1 lány...
2017. jan. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, a GYK szűzkommandó ismét ülést tart :D

Hogy vigasztalják egymást :D

2017. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mert neked bejon? ha komuves tanonc lenne borsodban szagolnad a szajat? jaa bocs a hirnev miatt meg ez is belefer... de dugasd magad vele mar ha felall neki v az iq harcos apjanak
2017. jan. 6. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!