Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy bimbóudvar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bimbóudvar?

Figyelt kérdés
Fiúk,nektek tetszik?Sokan csúfolják parizercsöcsnek is és tökre szégyellem magam,hogy nekem ilyen.Nagy melleim vannak mellé,de ha van párom,akkor félek előtte levetkőzni,mert ilyen a cicim.Szerintetek is ocsmány?

2017. febr. 4. 19:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

szerintem nem ocsmány, de itt a legtöbbet a te hozzáállásod ronthat a képen :S

ha pl szégyenlős vagy az inkább lelombozó lenne, mármint ha sokáig nem tudnál emiatt feloldódni...

szerinted mindenkinek 10/10-es teste van? mindenkinek vannak hibái és jó esetben nem csak a tested miatt van veled a másik :)


23F

2017. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

A lányoknak mellforma problémájuk van, a fiúk meg a péniszük miatt aggódnak folyamatosan. Túl kellene már ezen lépni.

Dehogy ocsmány. Ne félj a párod előtt levetkőzni. Ha szeret, így fog szeretni. A fiúk is tisztában vannak azzal, hogy a szexfilmek szereplői válogatott, feljavított színésznők.

2017. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy vagy tökéletes, ahogy vagy. ;)
2017. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 RRR ***** válasza:
100%

Ne aggódj,a párod imádni fog veled "játszani"

Nem ocsmány,nyugi!!!

2017. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az exemnek is ilyen volt. Imadtam!

Ha a pasi problémazik cseréld le! A pasit.

Ne te ess kétségbe!

2017. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ocsmány, emiatt ne legyél ideges :) Nekem amúgy is tetszenek a nagy bimbó udvar
2017. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, meg a többség is így van vele, de azért nagy valószínűséggel nem utasítanálak vissza (meg más se), ha úgy jönne össze a dolog.

Én se vagyok tökéletes, így tőled se várhatom el, hogy tökéletes legyél.

Hidd el nekem, olyannal soha nem fogsz találkozni, akinek kizárólag emiatt ne felelnél meg. Ez a parizelmell csak egy rossz pont a sok jó és rossz pont között, a végeredmény a fontos.

Nem beszélve azokról, akiknél ez egy jó pont.

2017. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 icu75 ***** válasza:
93%
Ne izgasd magad miatta,felesleges. Egyszer valaki kiírta kérdésbe hogy kinek hány cm a bimbóudvara. Akkor lemértem az enyémet 8cm, de mondjuk van hozzá mellem is. Persze lóg kicsit (gravitáció + 40év)de sose rinyáltam miatta.
2017. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is viszonylag nagyobb, de egy pillanatra se zavartasd magad! Az én partnereim imádták a melleimet, a tiédet is fogjak a tieid ;) legyen önbizalmad, puszi!
2017. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Felesleges aggódnod.
2017. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!