Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem borzalmas, több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem borzalmas, több pasi szerint izgalmas a mellem. Kinek lehet igaza: nekik vagy nekem, ki mit tapasztalt, gondol e téren?

Figyelt kérdés
30 feletti nő vagyok, mindig is lógtak a melleim, amelyek ráadásul nem is túl nagyok. A bimbóudvarom meg nagy, szerintem iszonyúan néz ki, mégis több pasi dicsérte már, nem tudom eldönteni, hogy miért. Képet nem küldök és nem teszek közzé. Köszi a válaszokat előre is!

2016. ápr. 13. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis hogy vársz választ?
2016. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked tetszik az arcom? Van a fejem tetején pár centis haj és a szemem zöld, az orrom pont közepes. Képet nem küldök, de mondjad meg ,hogy tetszem-e? LOL

Amúgy meg #312-es alapszabály: A férfi imádja a melleket. Van ami bejövősebb, van ami kevésbbé, de imádjuk őket. Méret és forma, bimbóudvar mérest stb árnyalhatja a dolgot de alapvetően ha nem valami extrémrond, akkor imádjuk mindet, mert a mell az mell! Amúgy leírás alapján hasonlíthat feleségemére és én imádom az övét. De ismétlem egy pasinak mindegy a melled kinézete, amíg a szájában vagy a tenyerében van ;)

2016. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy például lányok megírják, ők mit tapasztaltak, fiúk pedig, hogy számukra mi vonzó, mi nem.
2016. ápr. 13. 15:58
 4/19 anonim ***** válasza:
A mell egy dolog..összhatás és személyiség, ha az rendben akkor a részletek nem annyira fontosak.
2016. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Lógó mell, nagy mellbimbó nem tetszik, viszont kicsi mell lehet nagyon szexi ha formás, feszes és kicsi a mellbimbó.

Mondjuk én mellre pont kényes vagyok, de egy szép arcú és alkatú lányon nem zavarnak nagyon a nem túl durva bőrhibák, legyenek azok hegek, vagy fogyási csíkok.

2016. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sajnos az enyém nem feszes és szerintem nem is formás, cserébe ha nem is kicsi, de semmiképp sem nagy. Az, hogy a személyiség számít meg az összhatás, nagyon jólesik, de szerintem igenis számítanak a részletek, mert nekem sem mindegy, hogy milyen egy férfi feneke, például.
2016. ápr. 13. 16:38
 7/19 anonim válasza:
nekem nem tetszik a logó-csüngő mell de ,ha kicsi akkor annyira nem loghat,nagyon. lehet a többi testrészed feszes,szép és az valamennyire kompenzálja.
2016. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is az összhatás számit nem csak a mell és a hozzápárosult intenzitás,vehemencia..

Én speciál nagyon szeretem a nagy bimboudvarú melleket !!

2016. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Rendszeres mellmasszázs kell neked napi kétszer és fél év alatt szebb lesz.

Amúgy meg tényleg számít az összhatás és az arányok. Ha magas vagy és úgy kicsi, lógós, az legtöbbször tényleg nem túl szexi, de ugyan ez akkor, ha kicsi vagy és nem túl kövér, mindjárt más hatást vált ki. Ha pedig kicsi és karcsú vagy, ezekkel a mellekkel is simán szexbomba lehetsz...

Persze neked sem ártana ezt elhinned, mert az önbizalmad rengeteget tesz hozzá a vonzerőhöz. Ehhez pedig egy olyan pasi kell, aki nem csak elfogad így, de egyenesen rajong a testedért... :)

Sok sikert!

43F

2016. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így megmondani. Van akinek az ilyen leírás ellenére jó melle van, másnak pedig nem.


ha viszont a partnereid dicsérik, akkor miért izgulsz? Az a fontos, hogy a pasiknak bejöjjön nem?

2016. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!