Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult veletek már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veletek már, hogy spontán ráizgultatok egy munkatársatokra?

Figyelt kérdés
Most értekezlet közben a titkárnőnk mellett ültem és ahogy keresztbe tette a lábait egyből megmerevedett a dákóm. Pedig nem jellemző rám az ilyen. Olyanokra gondoltam, hogy de jó lenne most ráverni a harisnyájára meg milyen illata lehet a puncijának. Utána egyből könnyítettem is magamon. Szerintem ez nőkkel ritkán fordul elő vagy tévedek? 27/f
2017. febr. 7. 13:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Korhazba dolgozom enni nincs idom.
2017. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
#1: Enni nekem sem szokott lenni, ne de szexre ... ?
2017. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szex a korhazba? Aaaaa az en bacimaniammal 2 reteg gumikesztyu van rajtam :D

Mikor hazajovok akk is azonnal furdes.

Es parom is van. 4 eve megszunt rajta kivul mindenki mas ferfinek lenni.

2017. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Unalmasabb megbeszéléseken szoktam azzal szórakoztatni magam, hogy elképzelem, a szobában ülő nők hogyan nézhetnek ki szex közben. Ki milyen pózban szeret, és milyen lehet az arca, amikor elélvezni. (38F)
2017. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egyszer volt, hogy nagyon néztem egy másik csaj nyitott dekoltázsát, mire összehúzta...hát, nem esett valami jól :(
2017. febr. 7. 13:42
 6/22 anonim ***** válasza:
Volt. De csak azért, mert véletlenül megérintett vagy a fenekemhez túl közel ment el. Volt olyan, hogy egy széket elhúzott, ami mögöttem volt...majd ő áll oda és a kér kezét mellettem rajta le (olyan volt, mintha szwxelnénk hátulról).
2017. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Fejben ki nem kefélt már kollégával/kolléganővel?

Szinte mindenkinek megfordult a fejében.

Persze konkrét "rágerjedés" már más. Ilyen talán még nem volt velem, de a "hú de megraknám" érzés már sokszor fogott el egy egy kolléganő láttán.

2017. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Jézusom, ne hogy még te legyél felháborodva, mert úgy nézted a nőci dekoltását mint egy húsra kiéhezett állat, és összemerte húzni, mert nem akarta, hogy utána a mellei gondolatára verd ki a retyón.. Te szegény szerencsétlen pára, hogy lehetett ilyen gonosz, hogy nem engedte, hogy tovább nézd a testét... :( :(
2017. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Én bányában dolgozom..
2017. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
8: nos a helyzet az az, hogy nyilvánvalóan azért rakjátok ki a melleteket (főleg télen), mert növeli az egótokat, ha bámulják a férfiak. Ezek után eljátszani a szende szűzk.rvát, amikor ez megtörténik enyhén szólva képmutatás.
2017. febr. 7. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!