Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerényebb Férfiak! Ti mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerényebb Férfiak! Ti mennyire intenzíven fantáziáltok szexről az adott szimpatikus hölggyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy egy romantikusabb alkatú férfi egy visszafogottabb lánnyal. Nem vagytok vele párkapcsolatban, de látjátok néha képeken vagy itt-ott.
2017. febr. 8. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Hát én szerény, visszafogottabb srác vagyok. Nem szeretek villogni semmivel, társaságban is a csendesebb vonalat képviselem. Viszont a szexben, hát ott nagyon el tud durranni az agyam. Ne érts félre, nem bántanék soha az életben senkit, de mondjuk úgy, hogy ott nem kell irányítani, ott nagyon szeretek dominálni. Persze, szeretem a romantikus, összebújást is, de nagyon be tudok indulni, pláne, ha nyalom a párom. Akkor teljesen más ember leszek, és szinte falom. Aztán szex után 2,3 perccel visszatér ugyanaz a visszafogott, mosolygós, szerény srác, aki valójában vagyok. 23/F
2017. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na csak a kérdésre nem válaszoltam. Persze, ha bejön a csaj, akkor rengeteget fantáziálok róla. :)
2017. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten. Eszembe jut, felizgulok és maszturbálok róla fantáziálva. Aztán ha lefekszünk onnantól kezdve nem szoktam maszturbálni.
2017. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon intenziven,nagyon vad dolgokat
2017. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!