Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik régebb óta vagytok...

Akik régebb óta vagytok kapcsolatban: ti mennyire fantáziáltok másokról?

Figyelt kérdés
Direkt nem a szexuális kategóriába tettem a kérdést, mert az érzelmekre vagyok kíváncsi. Akik 2-3 vagy több éve vannak kapcsolatban: te mennyire kívántok meg más férfiakat/ nőket? Mennyire gondoltok másokra 'úgy'? Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a páromat, ugye?
2013. jan. 22. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

De bizony ez már azt jelenti, hogy másra vágysz.


Férjemmel 5 évig éltünk együtt, majd össze házasodtunk. èn is azt hittem hogy ez normál hogy más férifakról álmodom, hogy meglátok egy jó hapit és fantáziám beindul, hogy álmomban más férfiak csókolnak stb...

Aztán jött egy másik férfi és minden ami nem volt a férjem azt ö megtestesítette. Pillanatok alatt ugrottam a karjába és lettem szerelmes. Elváltam nagyon gyorsan.

Azóta 6 éve élek ezzel az emberrel, 2 gyerekünk van és össze házasodtunk, de épp most volt hogy 2 hete nem tudtunk szerelmeskedni és erotikusálmomban bizony ö jelent meg. Már nem flörtölgetek olyan erösen, ha egy férfi flörtöl akkor max veszem a lapot, de nem állok le vele szemezgetni és inkább nevetségesnek tartom, de ábrándjaim soha nincsenek vele. Ha romantikus filmet nézek rögtön az jön be hogy pont így érzek a féjrem irnánt, hogy ö pont olyan mint a filmbeli férfi. Nincs üres érzésem ekkor, söt teli a szivem vele.

2013. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán másokat szoktam elképzelni, hanem inkább szituációkat. Vagy játszani szoktunk szerepjátékokat, szerencsére a párom is elég kreatív. Ezzel eléggé izgalmassá lehet tenni a szexet évek után is :)

Persze ha látok egy helyes pasit, akkor előfordul, hogy elgondolom milyen lehet vele.

2013. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: mármint szituációkat a párommal :)
2013. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van egy srác a munkahelyen, és ha meglátom, hát... szóval nagyon tetszik. Nem szexuálisan, hanem egyszerűen szépnek találom, biztos, hogy a lelke is az. Borzasztó lelkiismeretfurdalásom van emiatt, én szeretem a páromat:(
2013. jan. 22. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:

A 2.-al értek egyet. Konkrét személyekre sosem gondolok, max. szerepjátékokra, szituációkra.


Ha mást kívánsz, az nagyon rossz jel, főleg ha konkrét személy :(

2013. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem is elég veszélyes, ha egy másik személyt ennyire vonzónak találsz! Talán nem a mostani párod az "igazi"...
2013. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én kétszer álmodtam (alvás közben, szóval nem álmodozás volt nappal) magam másvalaki párjaként, és ugyan az álom jó volt, de felébredve a hideg rázott már. Egyébként meg ébren nem fantáziálok senkiről... próbáltam egyébként tesztelni magam azzal, hogy másokra gondoltam, akik régebben bejöttek, de nem hoztak lázba, csak a párom. Ez az álmos dolog kicsit frsuztrál, de lehet, hogy annak más jelentése van, fene tudja.


De sztem ott már vmi nem stimmel, ha csak úgy megkívánsz másokat, hacsak nem voltál alapjáraton is szabadabb elvű.

2013. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 éve vagyunk együtt, már házasok vagyunk. Nagyritkán (kb 3x) az 5 év alatt előfordult, hogy más férfiról fantáziáltam, de hamar elmúlt. Megcsalni sose csaltam meg és nem is fogom, szeretjük egymást. Ez is még kb 1-2 éve volt. Mondjuk ha már úgy fantáziálsz sokszor, hogy milyen lenne egy másik férfival a párkapcsolatod akkor szerintem az már jelent valamit.
2013. jan. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9 éve vagyok a férjemmel, ő az első férfi (valószínű, hogy az utolsó is ) az életemben, de egyáltalán nincs olyan, hogy bárki másról fantáziálnék, vagy bárki másra vágynák, vagy "úgy" gondolnék egy másik férfire........... ez kizárt...
2013. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Teljesen rendben van ez a fantáziálás dolog, mivel nem azt képzeled el, milyen lenne vele élni, hanem csak szexuális értelemben gondolsz rá.

Én ezt semennyivel nem tartom többnek vagy másabbnak, mint ha Brad Pittről fantáziálnék. Ettől még szeretem a férjem, nem csalnám meg, de azért találhatok más férfit is vonzónak...elvégre nem robotok vagyunk..

2013. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!