Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legperverzebb fantáziád?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legperverzebb fantáziád? Szerinted valóra fog válni valamikor?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 21:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém már valóra vált.
2017. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem hogy valóra válik, ahhoz hatalmas nagy csápszörnyeteggé kéne változnom.
2017. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%
Nyerni a lottón
2017. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
59%
Nem fog valora valni. Tobbesbe szeretnem de csak ugy max ha parom klonoznam.
2017. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok minden izgat, ha már egy teljesülne annak is örülnék. De egyszer mindenképp kiszeretném a hármast próbálni vagy egy nyilvános helyen a szexet
2017. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%

1. Egy (de inkább több) forró és szenvedélyes éjszakát eltölteni egy bizonyos mesefigurával, akinek a nevét nem írom ide le, mert tuti hülyének néznének. (Akit esetleg érdekelne, kiről van szó, kérdezzen rá privátban. :D )

Ez aligha fog valóra válni, ugyanis minden szempontból fizikai képtelenség lenne, de valahol talán pont ez vonz benne.


2. Kipróbálni egy testes, maszkulin, lehetőség szerint középkorú férfival, mind domináns, mind pedig szubmisszív szerepben. Ennek bekövetkeztére is vajmi kevés esélyt látok, egyrészt a saját erkölcsi korlátaim miatt (elvből nem mennék bele egyéjszakásba, vagy szexkapcsolatba, ennél többet pedig aligha akarhatna tőlem egy ilyen férfi), másrészt pedig, mert túl szégyenlős vagyok ahhoz, hogy kezdeményezzek egy ilyen kaliberű pasinál.


Egy szó, mint száz: marad az álmodozás. :'D



23/L

2017. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
Kemény tejes ciciket szopni, remélem megvalósul!!☺
2017. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
nekem lefeküdni egy nagyon fiatal lánnyal :)
2017. febr. 8. 23:05
 9/34 anonim ***** válasza:
51%

"Nagyon" fiatal.


Én értem. ;)

2017. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
61%

Egy fiatal sunát én is "kipróbálnék" ! :-)

40++ Ffi

2017. febr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!