Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik férfi testalkathoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfi testalkathoz vonzódtok?

Figyelt kérdés
Lányok, a kérdés egyszerű. Melyik testalkathoz vonzódtok a legjobban? Kicsit duci, kidolgozott, vékony, stb... Leginkább 18-24 körüli lányok válaszát várom itt, de ez nem olyan fontos 18/f

2017. febr. 9. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Nekem elegge szeles az izlesem ilyen teren :D

Bar leginkabb a nem izmos(olyan teljesen atlagos izomzatu), vekony sracok jonnek be.

Az izmosakat kifejezetten nem csipem, a kicsit ducit egyaltalan nem vetem meg ^^

18/L

2017. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a szálkás,tehát kissé izmos pasik tetszenek,akiken van kockahas,mell- és karizom,de nem túlzott mértékben.

20L

2017. febr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfias kinézethez.


Ami nálam azt jelenti, hogy széles vállai vannak, erős testalkata kis izommal, esetleg egy kicsi pocak, ami csak szexibbé teszi.


De legyen olyan, akihez jó odabújni, aki már csak a közelségével biztonságot sugároz. Nem kell ehhez 180+ nak lennie, elég ha tőlem magasabb vagyis 167+-os. :)


25l

2017. febr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut ferfias. Magas, szeles vall, izmos de inkabb fizikai munkatol,de a pocin pici has, elesebb allkapocs, erosebb szemoldok, vastagabb alkar, nagy lapatkez, kiduzzado erek. Szoros is legyen. Akar szalallas.

Parom ennek abszolut megfelel. Tobb mint 2 meter es 120 kilo.

2017. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a sovány is bejön , ha arcra amúgy vonzódom hozzá. Mindig az arcot nézem , és ha abban megfog valami , akkor már csak a lényeg , hogy ne legyen nagyon elhízott/csontsovány.

20/L

2017. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja igen az lemaradt ,hogy ha 1-2 cm-el magasabb nálam (165 cm vagyok) már maradhat :).
2017. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan közepes

Ne túl kidolgozott,de pocak se legyen


Kb mint ez


[link]

2017. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vékony, némi izommal. De ne sokkal.


18/L

2017. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!