Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19-22 éves srácok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-22 éves srácok?

Figyelt kérdés

Milyen a szexualis életetek? Mire vágytok? (Pld napi szinten szex?)

A libidótok mennyire másabb mint 2-3 éve?


2017. febr. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

A napi szintű szex talált, néha több is, ha úgy alakul. Mondjuk most sajnos nincs barátnőm, se "partnerem".

22F

2017. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Igaz kicsit több vagyok mint 22, de még 25 évesen is olyan mint rég napi alkalmakat még bírom és kivánom is, libidom talán jobb mint régen, talán a jelenlegi barátnőm gyakorol rá mély hatást, minden reggelt sátor állítással kezdem és napközben is gyakori.
2017. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Óriási a libidóm,barátnőm nem bírta ,most szünetet tartunk,most max kiveri filmezés közben :/ 21F
2017. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg nagyon sz*r mert 7 év után egyedül vagyok, de egyébként igen napi szinten vágynék rá, akár többször is egymás után.


Nekem változatlan maradt, ugyan úgy magas, mint 3 éve.


23/F

2017. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Múlt héten dugtam meg egy szerbiai cserediák lányt, előtte meg 4 hónapig nem volt semmi. Nem szeretem amikor sokáig nincs szex. Életemben eddig kb éppen meg tudom számolni az összes kezem- és lábam ujján, hogy mennyi lánnyal voltam.


Arra vágynék, hogy egy átlagosan csinos lánnyal heti párszor tudjak összejárni szexelni, akivel bírjuk egymást. Volt már ilyen az életemben többször is, úgyhogy megint simán lehet.


Ugyanúgy heti kb 10 orgazmusra van igényem, mint ahogy két-három éve is.


22/F

2017. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!